Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vissza kellene utasítanom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aluse kérdése:

Vissza kellene utasítanom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nemrég megismerkedtem a neten keresztül. Sokat beszélgettünk, szinte mindenről, és nagyon szimpatikus. De én elkezdtem neki tetszeni. Én pedig úgy érzem, hogy nagyon kedves személy, de nem igazán tekintek rá úgy. Most szombatra beszéltünk egy találkát, de én félek elmenni rá, így, hogy nem biztos, hogy ugyan azt érezzük egymás iránt. Mit tegyek? Hogyan utasítsam vissza őt anélkül, hogy megsérteném? Pláne, ha néha arra utaló jeleket is adok neki, hogy benne lennék? Tudom, bunkóság a részemről, de nem szeretném őt megbántani, és igazán kétségbe vagyok esve. Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 24. 22:13
 1/10 anonim válasza:
Ha jól eltudtuk beszégetni és kedves stb, akkor miért ne találkoznál vele? Nem szeret, nem is érez irántad semmi komolyat. Miért ne adhatnál neki egy esélyt találkozás formájában? Az csak egy találkozás, honnan tudod hogy élőben milyen? Honnan tudod hogy élőben nem tetszene?
2019. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nagyon sokszor hangoztatja, jelzi, hogy így van, többet szeretne tőlem, mint barátság. Félek attól, hogy ha találkoznék vele, reményt adnék neki, holott egyre inkább úgy érzem, nem ő a nekem való pár. Nem arról van szó, küld nekem szelfiket, tudom, hogy hogy néz ki. Egyszerűen csak nem őt érzem szívem párjának. És őszintén, rettegek attól, hogy szörnyen rossz néven fogja venni, ha visszautasítom.
2019. jan. 24. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Szegény kislány még nem tudja, hogy a pali milyen helyes, híres, hűséges, céltudatos, sikeres, megnyerő személyiség, káprázatos test alkat, humoros, egzisztenciálisan rendben van, s ő lenne álmai lovagja, de ő ne kér belőle, mert túl válogatós és ő jobbat keres!

Asszem a csirkés ízesítésű finomabb! Vagy mégsem, nem is tudom???

2019. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szexelni szeretne szerintem
2019. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kivel beszélek, tudom, hogy nagyon kedves, hűséges, türelmes. De inkább barátként tudom őt elképzelni.

Szerintem nincs azzal baj, hogy mindenkinek van egy ideálja. És azért én nem hasonlítgatnám a potenciális társakat levesekhez :')

Azért köszönöm a kedves válaszolónak, hogy rámutatott erre is :)

2019. jan. 24. 23:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetek vele átlagos dolgokról, mert akad persze olyan is, de amikor olyan téma kerül sorba, hogy szex, vagy milyen tapasztalatom volt már, vagy bármi amihez kapcsolódik a szerelem, az kellemetlenül érint és nem szívesen válaszolok rájuk annyira. :(
2019. jan. 24. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a baj veletek nőkkel, túlságosan is válogatósok vagytok, ha éppen nincs olyan partner aki az ideálod lenne, akkor még a lecsúszott is jöhet, hogy nem maradjatok magányosak. De mikor már minden passzol, akkor valahogy mégis jobbat, szebbet kívánok, keresek magamnak!

Egyébként úgy is elszalasztod ezt a lehetőséget, később meg pityeregni jársz ide, hogy téged semmibe nézz, minden pali. Senki nem fog rád várni, ezt jobb ha megjegyzed.

2019. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló, köszönöm a kifejtést. Nem szeretnélek megsérteni, de én csak tanácsot szeretnék kérni, hogy ilyenkor mit kellene csinálnom. Nem arra voltam kíváncsi, hogy minden nőt elhordasz rossznak-gonosznak. Ha pedig maradunk a témánál, biztos vagyok benne, hogy a férfiaknak is van egy elvárása és nem mindegy nekik sem, hogy kivel szeretnének komoly kapcsolatot.

Minden esetre köszönöm a válaszodat. Ha esetleg a kérdésemre is akad egy, szívesen várom válaszodat :)

2019. jan. 24. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne játsz az emberek érzéseivel a javadra. Nem attól tartasz igazán hogy megbántod hanem hogy nem marad meg utána neked mint mellékes kis időtöltő az unalmas perceidben.


Közöld szegénnyel, hogy nem akarsz többet tőle és utána tegyen ő belátása szerint, ha az neked rossz akkor az ő legalább nyugodtan tovább állhat.

2019. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét nemre értendő amit írtam, csak a nőknél gyakoribb az eset!

De azért válaszolok még egyszer a kérdésedre... Le írtak alapján, biztos egyhangúan meg értitek egymást, közös az érdeklődési körötök, sok mindenben egyet értetek, és már csak vizuálisan kell, hogy szimpatikus legyen neked. Te még hezitálsz azzal az ürüggyel, hogy még nem vagy biztos abban, hogy legyen köztetek valami komolyabb, és találsz majd valamivel jobbat, de ez csak tévhit, ezzel győzködöd magad, hogy majd csak... Biztosan rossz néven fogja venni a visszautasításod, és onnantól kezdve már nem is leszel neki érdekes, friend zónába dobod őt!

Én azt, mondom jól fontold meg mit akarsz ezzel a fiúval a későbbiekben, ha nem akarsz bonyodalmakat vele, az a te döntésed, csak később megbánás, ne legyen belőle.

2019. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!