Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy régebbről ismert lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régebbről ismert lánnyal hogyan vennétek fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy lány aki kb 2-3 évvel öregebb tőlem, viszont találkoztam vele már jónéhanyszor, haveromék barátnőjének barátnője. Ilyesmi kapcsolat. Szóval valamit bepróbálnék nála, de azt sem akarom hogy nagy égés legyen..

Mit lehet kitalálni ilyen esetben? Van valami tapasztaltabb pilóta?


2019. febr. 3. 19:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem igazán beszéltem vele eddig 3-4 mondatnál többet. Tudom, hogy hol lakik, de inkább messengeren keresném fel.
2019. febr. 3. 19:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor írj rá.

Kérdezd meg néhány dologról. Nem kell rögtön belsős kérdést feltenni, csak hogy "Hogy vagy?", "Rég beszéltünk." Tedd fel a sablon kérdéseket, majd ha látod, hogy kezd megnyílni, akkor kezdj el személyesebb kérdéseket feltenni.

Beszélhettek közös dolgokról is: sport,barátok, iskola.

2019. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!