Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú randi után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú randi után behív magukhoz és a szobájában kupi van, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hideg volt így kitaláltunk, menjünk be hozzám, mert közel lakunk, de nem voltam felkészülve rá, hogy nálunk is leszünk, nagy kupi volt.

Ágyam szanaszét volt nem volt beigazítva, sok szennyes ledobva a földre, boxerek is elől voltak, tankönyvek szétszórva, a ruháim is , mert nem tudtam eldönteni mit vegyek fel, kajamaradék, koszos padló, edzőcucom , cipőm is csak lehajítva elég büdös is volt a szobában nagyon gáznak éreztem.ezekután a csaj mit gondolhat rólam?



2019. febr. 10. 02:36
 1/7 anonim válasza:
100%

Fordítsd meg a kérdést: Ha te mentél volna be a lány szobájába, és látnád, hogy az ágya szanaszét, a szennyese a földön, a női bajok nyomait viselő betétek beragadva a bugyiba, a kajamaradék már zöldül, a padló koszos, és büdös van, te mit gondolnál...

Na, szóval, lehet, hogy ugyanazt gondolja ő is rólad.


De - mivel most ezen már túl vagy - már tudod, hogy mit kell tenned, hogy legközelebb ne legyen ilyen gáz. Esetleg nem ezzel a lánnyal, hanem egy másikkal - ha ő nem jönne többet.

2019. febr. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Visszagondolva engem nem tántorított volna el, most 40 évesen már igen :) rakj rendet és tartsd meg. Esetleg legközelebb mond el hogy cikinel érezted. Megérti.
2019. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha pozitív irányba meg tudsz változni - tedd meg!

Valószínűleg kis korod óta ilyen vagy, tehát nehéz lesz megváltoznod, de nem lehetetlen. Akarni kell.

Ha nő lennék, lemondanék rólad, hacsak nem teszel a fordulatra esküt, de még így is haboznék. Bizonyítanod is kellene ez irányban felém.

2019. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk alapból utálom ha kupi van egy szobába.

Néha elnézem egy két lány szelfijét és látom, hogy a háttérben mekkora atomkupleráj látszik, még a döglött csirkecom-pizzamaradék is az asztalon, vagy bugyihegyek a földön, látszik az egész lképen, hogy nem félórája ilyen a szobája.

Számomra ez kataszztrófa. Hangsúlyoznám, nem vagyok rendmániás.

2019. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó ég! Hogy lehet valaki ilyen trehány???
2019. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én menekülnék tőle, mert az ilyet nem lehet rendre szoktatni, ha eddig nem történt meg, egy életet leélni egy ilyen emberrel pedig nem lehet.
2019. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vajon az egész lakás így nézett ki, vagy csak a szobád? A szüleid nem neveltek meg? HOgy fogod akkor te nevelni a gyerekeidet? Te is azokhoz tartozol, akik nagy ívben elhajítják a palackokat, mert lusták elmenni a szemetesig, ill. lusták elmenni a fürdőben lévő szennyestartóig? Próbálj változtatni magadon, ne legyél lusta!! Sokkal jobb egy rendes, tiszta lakásban élni, mint egy kuplerájban.
2019. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!