Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam randizni a lányt de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam randizni a lányt de előtte sose találkoztunk valamelyik nap azt irta megoldhatjuk hogy ezen a héten lehet birunk mitcsináljak? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel már egy hete beszélgetek aztán jókat beszéltünk meg minden.Irtam neki egyszer még múlt héten nem e lenne ezen a héte kedve találkozni mondta megoldhatjuk.Nem rég megkérdeztem ma tőle hogy jó e neki a péntek vagy a szombat mert ugye akkor érek rá aztán most nem rég irta hogy nem tudja én egyszerűen nem értem most mivan! Nagyon megszeretném ismerni már nagyon elterveztem mitcsinálnánk most irtam neki hogy később ha megtudod megirhatnád mi hogy jó e neked de még nem látta.( kérlek segitsetek ertelmes valaszt kerek?
2019. febr. 14. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárnám ezután, amíg ő fog írni magától...
2019. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ajánlatot megadtad. Várj egy kicsit, hadd gondolja át!

Jól teszi, ha elgondolkodik a válasz fölött. Sem Neked, sem magának nem akar kellemetlenséget okozni egy meggondolatlan döntés miatt. Jól teszi.

F.

2019. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én vártam még mindig igazából már csak tegnap irtam neki hogy szép meg ma is megköszönte ennyi ha egy hónap után se mondja meg netán akkor mitcsináljak türelmes vagyok csak kezdem úgy érezni ami energiát belefektetek meg stb az feleselges
2019. febr. 14. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Sőt friendzoneba se akarok kerülni kicsit bánt hogy nem tudja megmondani akár mondhatja azt is hogy nem nem akar belem találkozni már gondolkoztam azon is megirom neki ha nem akarja meg semmi akkor ne erőltessük de én kitartok mellette szimpatikus meg minden a képeiből itélve nem ez a k***ás és ezt igy jó látni én hosszú távkapcsolatot akarok valaki meg csak ugy dobálja a nőket nekem meg semmi se akar ősszejönni hiába probálkozok
2019. febr. 14. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne azon tépelődj, hogy neked semmi sem akar összejönni. Fiatal vagy. Az életben nem minden sikerül egyből úgy, ahogyan eltervezzük. Ilyen az élet. Még nem vagy eléggé edzett hozzá, de majd megszokod.

Szóval: fejet fel, felejtsed el a csajt és nézz másik után, de ne azt várt a sorstól, hogy holnap (holnapután) az öledbe hull álmaid nője. Csemegézz a lányok között, ők ugyanezt teszik a fiúkkal.

2019. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tipped! Megfogadom
2019. febr. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!