Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igazságtalan ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igazságtalan ez?

Figyelt kérdés
Egy randin, ha a lányt váratlanul megcsókolja a fiú, és erre a lány teljes erőből nemi szerven rúgja a fiút, szerintetek ez mennyire igazságos? Kinek volt már hasonló története?

2019. febr. 19. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon is igazságos.

Ne csak minket kérdezz, hanem a lányt is. Alighanem ő is (akár a fiú) VÁRATLANUL reagált a váratlan csókra. Egyikük sem volt felkészülve a másik tettére.

F.

2019. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igaz....de gondolom csak a fiúnak fájt nagyon is...
2019. febr. 19. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Ja, ha benyúlok az oroszlánok ketrecébe és leharapja a kezem, akkor az nem fáj az állatnak, de nekem igen!

Számolnom kellett volna azzal, hogy harap az oroszlán és az nem neki fáj.

2019. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Há mee nem kell lesből letámadni, hanem lássa rajtad, hogy megakarod csókolni, és ha ő (még v egyáltalán) nem akarja, akkor legyen lehetősége/ideje/módja kitérni előle. Túl gyors voltál.
2019. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*amúgy lehet, hogy egálban vagytok. Mert azt talán nem tudta volna, és ezek után már lehet, hogy gusztusa se lett volna hozzá, hogy "lesből" visszacsókol.
2019. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kamugyrosz ***** válasza:
39%
Én max egy pofont adtam volna de ez a rúgás nagyon durva 😂😂
2019. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
96%
Mennyire igazságtalan az, hogy valakit a beleegyezése nélkül megcsókoltál ? Teljesen. Ha engem csókolna meg valaki úgy hogy nem számítok rá, megveretném haverokkal minimum. A nemi erőszak nem romantikus, soha nem volt.
2019. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút igazságos.

Csak nem veled történt ez?

18/L

2019. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Randiztak nem? Gondolom a srac ugy gondolta jol kijonnek megcsokolhatja. Emiatt nemi eroszokat emlegetni meg megrugni a masikat nem csak ostobasag de gyerekes viselkedes is. Aki szerint meg ez igazsagos, azt meg ugy vaginan kene rugni hogy tobbet ne kegyen kedve ilyesmit meg gndolni ae. Azt hiszitek csak a srac lehet a hibas? A fiukat rugdosni megutni megalazni azert mert rosszul mertek fel a helyzetet szerintetek humoros es helyes? Szanalmas fruskak nem tudom mit gondol nemelyik ember.
2019. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, csak gondoltam szólok hogy amikor létrehozol egy új felhasználót de még nem válaszoltál semmire azzal a felhasználóval, akkor mindenki látni fogja hogy új, mert nincs még ott "a válaszadó x%-ban ad jó válaszokat"


Viszont ha már saját felhasználóról nem merted leírni amit gondolsz, attól még válaszolhatunk :)

A beleegyezése nélkül megcsókolni valakit? Ő nem akarta, te pedig ráerőszakoltad amit te akarsz.

Minek is nevezzük azt, ha valakihez intim módon közeledsz az ő akarata ellenére?


"a közösülés és minden egyéb szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére, fenntartására vagy kielégítésére alkalmas, vagy arra irányul (Büntető törvénykönyv 459. § 27.)"


Az, hogy megúsztad egy nemi szerven rúgással olcsó tanulópénz volt neked.


Bár tény hogy igazságtalan, mert ha a következő áldozatod feljelent, nem lesz ott még a plecsni a bűnözői háttereden. ^^

2019. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!