Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igazságtalan ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igazságtalan ez?

Figyelt kérdés
Egy randin, ha a lányt váratlanul megcsókolja a fiú, és erre a lány teljes erőből nemi szerven rúgja a fiút, szerintetek ez mennyire igazságos? Kinek volt már hasonló története?

2019. febr. 19. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Tizedik hozzaszolo ezt nagyon benezted, mert nem a kerdezo vagyok. Amit meg irsz az bullshit. Embereket rugdosni gyava ostoba viselkedes, plane hogy azt sem lehet tudni a kerdezo hany eves, az is lehet hogy csak 15 - 16 eves kisfiu aki semmi rosszat nem akart, csak szimplan tapasztalan volt es bena, azt hitte a lanynak is kedves igy megprobalta megcsokolni mert hat ugye ilyenkor ez a szokas... ti meg itt ostoba modon itelkeztek. Szanalmas fergek!
2019. febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ha mar buntetotorvenyek, van egy nagyon rossz hirem... a csavo is fljelentheti azt aki megrugdta, hoppa
2019. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Természetesen nem a kérdező vagy, mi mind elhisszük hogy csak véletlenül csináltál egy új felhasználót és dühösen támadod azokat akik kritizálják a nemi erőszakot elkövetőt.
2019. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted az általad megtámadott lányt, mert megrúgott ? Természetesen megteheted, nyilván nem hallottál jogos védelemről.


A jogosan védekező olyan közvetlenül fenyegető támadást hárít el, amelynek megakadályozására a bűnüldöző hatóságok lennének jogosultak és kötelesek.


A támadásnak intézettnek és/vagy közvetlenül fenyegető jellegűnek kell lennie. Intézettnek minősül a támadás akkor, ha az elkövető valamely a Btk. Különös részében büntetni rendelt bűncselekmény (szabálysértés) törvényi tényállásának megvalósítását már megkezdte.


Például nemi erőszak.

2019. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is a kérdező védelmére kelnék, mert valami elképesztő, hogy egyesek mit megengednek maguknak.


Szóval lehet régimódi vagyok de RANDIN voltak. Ergo ilyenkor elcsattanhat egy csók is. Én is csókoltam már meg lányt váratlanul RANDIN és (úgy látszik szerencsémre) neki tetszett. Azt, hogy a kérdező nem tudta felmérni a helyzetet szerintem nem kéne bántással és megalázással büntetni. Egy sima nem is elég lehetett volna vagy max egy pofon.



Lábjegyzet: A nemi erőszakot meg használjuk már a helyén! Az ilyen femináci kultúrrambók miatt nem veszi senki komolyan a valódi áldozatokat, mert egy csókért is képesek rendőrhöz menni. Akit meg tényleg megkrtak akarata ellenére senki nem segíti így...jah, hogy ahoz gerinc meg ész is kéne🤔

2019. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
69%

16-os, nagyon elengedted magad. A válaszoló minden gyűlölködést mellőzve válaszolt a legjobb tudása alapján. Erre a te intelligens válaszod a "ba$zatlan feminista retek vagy". Nemcsak hogy nem érdekel a kérdés, de egyenesen gyűlölködsz mert valaki le merte írni amit gondolt.

Ezután gondolod elhisszük hogy véletlenszerűen csak gyűlölsz mindenkit aki a szent és ártatlan kérdezővel nem ért egyet és igazságtalannak tartja ha valakit akarata ellenére lekapnak.

2019. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"femináci kultúrrambó". Ehhez az érvhez kell gerinc meg ész.


"Egy sima nem is elég lehetett volna"


Teljesen igazad van. De meg lett kérdezve, vagy az akarata ellenére meg lett támadva, amire úgy reagált ahogy bárki más tette volna ha fizikailag megtámadják ?


Ha nem lett megkérdezve, akkor kedves 15-ös, minek nevezed azt, amikor valakihez az akarata ellenére és a beleegyezése nélkül közelednek?

2019. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!