Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ti hogyan ismerkedtek? Odamentek egy lányhoz / fiúhoz és mit mondotok neki? Köszi a válaszokat.

2019. márc. 2. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos leginkább sehogy nem igazán szeretek kezdeményezni viszont a fiúk félnek felém kezdeményezni :/

16L

2019. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam próbálkozni, de valószínűleg kár a gőzért. Nem hiszem, hogy túl sok komoly szándékú fiúba botlanék, illetve meg lenne az összhang kettőnk között.
2019. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, az az oldal nem a legmegfelelőbb erre... 1 nem tartom a legjobb megoldásnak az interneten való megismerkedést. 2 nekem is volt pár ilyen kérdésem (társkeresés) de az oldal mindet törölte...
2019. márc. 2. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Járjatok el különböző helyekre, amik az érdeklődési körötökbe beletartoznak. Pl. Koncertek, kiállítások, egyéb programok.

De ha csak pár baráttal mentek el kocsmázni, akkor is lehetséges, hogy ti odamentek valakihez vagy hozzád jönnek oda. Nekünk a szokásos kis helyükön kb minden hónapban egyszer odajon hozzánk valaki ismerkedni. :) Csak legyetek kedvesek és nyitottak

2019. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!