Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kéne elhívnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne elhívnom sétálni?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársamba vagyok szerelmes már ŕegóta de fogalmam sincs hogy kéne elhívnom egy sétára vagy ilyesmi, meg a lahatőség is ritkán adatik meg hogy beszélhetnék vele kettesben mert állandóan a barátnőivel lóg. Szerintetek hogy kéne csináljam?

2019. márc. 2. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
16 F
2019. márc. 2. 23:35
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha személyesen nem adódik alkalom, vagy zavarban vagy miatta, akkor kezdd úgy, mint ahogy manapság szokás. Írj neki üzenetet.

Egészen jó a helyesírásod (a "de" előtt hiányzik egy vessző, de amúgy egy betű elírástól eltekintve rendben van az írásod.)

Ezzel nyert ügyed van, mert a kortársaid 90%-a siralmasan ír.

Ha már elkezdtek írogatni egymásnak, könnyebben fog menni a személyes beszélgetés.

Ne áraszd el üzenetekkel, csak néha írj rá.

Vagy egyszerűen menj oda (ha kell, a barátnői előtt) és kérdezz tőle valamit. Kérd ki a véleményét valamiről, amiben jó, vagy amihez ért.

2019. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképpen személyesen menj oda hozzá. Ha a barátnőivel lóg, kérdezd meg, hogy tudnátok-e valamikor beszélni 4 szem közt. Ha nemet mond, akkor ez offos, ha viszont igent mond, akkor 4 szem közt hívd el valahova.

Szerintem ne sétálni hívd el, elég unalmas randi lenne. Valami izgalmasabbat találj ki!

2019. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
2-es! Ha te se értesz hozzá, ne minősítsd az írását azzal a céllal, hogy te műveltnek tűnj ettől! Ugyanis összesen 4 vessző hiányzik. Nincs nagy jelentősége, csak nem bírom az effajta okoskodást, ezért teszem szóvá.
2019. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még érvek hogy el tudjam dönteni mit tegyek. (Nem szeretem amikor az emberek azon lovagolnak hány vessző hiányzik, ezen teljesen fölösleges vitatkozni szerintem.)
2019. márc. 4. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na végül sikerült dönteni?
2019. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem😕
2019. ápr. 2. 00:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es.

2 elírás is van szóval ne okoskodj már mint a többi hozzád hasonló.

Nem vagy magyar tanár.

2019. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem ismerem a te helyzeted, de velem ugyanez volt, egy feszt a barátnőivel volt, de nagyon egyszerűen az egyik szünetben lehívtam a sulibüfébe és azalatt el tudtam hívni (A barátnői előtt én is kínosnak éreztem volna)
2019. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, hívd el sétálni.


Én annyi osztálytársamnak tetszettem, de egyik se mert. Mikor eljöttem egyetemre, derült ki, hogy tetszettem neki.


Hívd el, beszélgessetek stb.


Én amúgy írnék neki egy levelet és belecsempészném a táskájába. :) Tök izgatott is lesz tőle. Időpont, helyszín bele és mehet! :) Szurkolok!

2019. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!