Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor találkoztok valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találkoztok valakivel először randizás gyanánt hogy kezditek?

Figyelt kérdés

Szóval megölelitek vagy puszika, vagy kezet fogtok de az tök gáz szeritem ,vagy simán oda köszönsz neki?

Internetenmegismertem egy fiút és találkozok vele 1 kávézóban . De nem tudom hogy kezdjem. Mikor meglátom hogyan üdvözöljem?Nektek milyen tapasztalaitok van?



2019. márc. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönsz és adsz neki két puszit. Ilyen egyszerű..
2019. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha már régóta ismered, és eddig is volt ölelés-puszi, akkor tök okés a puszi, de ha életedbe először akkor nehogy bármi ilyesmit akarj szerencsétlentől..
2019. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Életemben először találkozok vele .
2019. márc. 9. 05:52
 4/5 anonim válasza:
51%

Ha először találkoztok,egy ölelés,szerintem:) Személyes élmény,amikor először találkoztam a barátommal (azaz akkor még nem volt az lol) a barátnőmmel (akik elkísértek a vonatát kormányra) kezet fogott a bemutatkozás mellé,így poénból mi is kezet fogtunk egymással:'D

Szóval,véleményem szerint egy "szia" és apró ölelés kezdésnek jó lesz,sok sikert:)

2019. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Barátnőimmel és vonat állomásra* autokorrector:D
2019. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!