Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mikor hívnátok el egy...

Ti mikor hívnátok el egy lányt randizni, ha csak hetente egyszer találkoztok azt is csak fél órára?

Figyelt kérdés
Van egyetemen egy lány, aki tetszik, de teljesen más karról, heti egyszer találkozunk, akkor is keveset. Már beszélgetést kezdeményeztem vele, beszélgettünk a múltkor egy keveset, de nem tudom hogyan tovább. Tetszik, de se nem elkapkodni, se nem elhalasztani nem akarom. Az, hogy van e barátja igazából nem érdekel, mert legfeljebb azt mondja hogy nem, de mindenképp szeretném vele előbb utóbb tudatni hogy tetszik. Ti mit csinálnátok? Az a baj heti egy kis alkalom nagyon kevés, és nagyon húzódik, az meg nem jó, már csak azért sem, mert mindig alig várom azt a napot. Ti mikor lépnétek, és milyen módon? Értem ezt arra, hogy beszélgetésben közben lecsaptok valamire, és úgy hívjátok el valami közös programra, vagy konkrétan megkérdeznétek van e kedve veletek elmenni valahova. Itt szerintem az nem működik, hogy közös barátság kiépítése, mert nincs idő.

2014. márc. 22. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csak úgy azzal menj oda hozzá, hogy szeretnél vele randizni, mert engem pl. inkább elijesztene, még akkor is, ha bejön a srác.

Nem tudom, hogy hol találkoztok, de ha esetleg közös előadáson ültök, akkor próbálj meg a közelébe ülni, pl. elé, mögé, mellé és akár egy kis cetlit is küldhetsz neki, az olyan kis pajkos. :P

De egyébként kezdeményezz valamilyen beszélgetést és alakítsd úgy, hogy szeretnéd elhívni egy kávéra, vagy csak mondd azt lazán, hogy szívesen beszélgetnél vele egyet suli után, ha ráér.



Az is jó ötlet lehet, ha már tudod a nevét, akkor felveszed facebook-on, és esténként ráírsz, érdeklődsz.

2014. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elkéred a számát és felhívod
2014. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze mellé ültem mindkétszer (eddig 2 alkalom volt), először csak pár szót váltottunk, másodjára már beszélgettünk. Igen, én is erre gondoltam, hogy nyíltan megkérdezni elég ijesztő lehet, meg nem is jó, mert feszültebb lenne a hangulat, csak tényleg nincs most türelmem, mert félek hogy az idő előrehaladtával romlik az esélyem. Meg hát bevallom, van egy sejtésem, hogy van barátja is.
2014. márc. 23. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Előadás vagy gyakorlat/szeminárium? Mert előadáson/előtte szerintem nehezebb "észrevétlenül" puhatolózni. Miről beszélgettetek? Suliról vagy más témáról is? Ha suliról, akkor ideje valahogy valami mást is bevetni. Ha a sulin kívül is volt témátok, akkor szerintem jó úton jársz. Igazából ha elég jól terelgeted a témát (ehhez nekem nincs tehetségem sajnos :D) akkor pikkpakk kiderül, hogy van-e barátja, anélkül, hogy rányomulnál.

És azt jól sejtem, hogy azért nincs idő barátság kiépítésére, mert nem akarsz koppanni, hogy mégsem kellesz, akkor amikor már nyakig benne vagy a dolgokban? :)

2014. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, azért is, de inkább azért, nehogy vége legyen. Úgy értem, ha ő neki sem vagyok közömbös, ne vesszen el ez az érzés, mert túl sokáig halogatom.


Egyébként a sulin kívül a munkáról beszéltünk, hát ez sem olyan bensőséges téma. Az a baj, hogy nehezen tudok körítve fogalmazni, tehát elég konkrét vagyok, és ilyenkor ez nem túl szerencsés.

2014. márc. 24. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős :D Szerintem a munka is jobb téma, mint a suli. Ilyenkor elő lehet hozni az 'amúgy merre laksz?' témát. Koli/albérlet/szülők/másik város. Ha albérlet, szerencséd van, mert rögtön rákérdezhetsz, hogy a barátoddal, vagy barátnőkkel. Erre valószínűleg reagál valamit. Én legalábbis itt már tuti megmondanám, hogy van-e barátom vagy sem. A lakhely dolog nálunk mindig jolly joker, és ha már ezt megbeszéltétek, talán nem annyira gáz áttérni a pasi témára. Ha beszéltetek már róla, akkor is lehet. Ha nem albérletes, akkor megjátszhatod a hülyét, hogy ugye te mondtad a múltkor, hogy most költöztetek össze a barátoddal, vagy hasonló. Szerintem mindenképp derítsd ki, hogy van-e valakije már most az elején, mert annál rosszabb lesz később. Ha nincs, akkor meg a lakhely után szerintem bármiről illik beszélni :D
2014. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi :D
2014. márc. 24. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nincs idő hajtani kell. Ne húzd az időt, ha rámenős vagy térj a randira. ha nem akkor se hagyd békén, tudja hogy érdekled.
2014. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!