Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még télen ismerkedtem egy fiúval, de sajnos nyomós indok miatt nyárig nem látom őt egy utazás miatt. Sajnos emiatz volt több szovaltasunk, ha nem is Osszeveszes, de hosszú ideig nem beszéltünk. Hónapok utan végre felkeresett nem olysn rég, de akkor is majdnem hogy megint nézeteltéréseunk volt mert nem egyezett a véleményünk. Sjnis nem lett kapcsolat, mert el kellett mennie dolgozni fel evre. Amit megeltem vele nagyon hiányzik, es nagyon bánt hogy az élet így alakitotta ezt.

Sokat gondolok ra. Elkezdtem egy masik fiúval beszélgetni hogy próbáljak ne benne ragadni a problémában, mert ki tudja fel ev utan is kellek e az illetőnek.

Nem találkoztunk meg, holnao fogunk. Nagyon kedvelem mint embert, rettento jol megért, ösztönöz, egy csupa szív srác, de sem magamat sem őt nem akarom megbantani, mert a regi kiforratlan dologba kapaszkodok

Ebben is rengeteget segített nekem.

Felek hogy alakul a tali, felek hogy tetszek neki de nem tudom viszonozni, vagy attól leginkább hogy két szék közé esek

Nem szokásom senki erzeseivel játszani, de úgy voltam vele miert is ne ismerkedhetnek, ha masik fel is teszi (csak ilyen futo kalandjai vannak)

Meg mindig ra gondolok es ugy erzem nem tisztak neg az erzeseim. A masik srac odaado es torodik velem, ugyanakkor nem tudom ezt irányítani. Persze semmi garancia h holnap tetszek e neki. Mégis félek

Mit tegyek?


Akihez meg ragaszkodok, folyamatosan csak vitatkozunk ami az útjából akad, es mielott elment nem jol valtunk el. Amiket egyutt megeltunk teljesen mas volt mint most.. Ugy erzem ha hazajonne mindent kezdhetnenk az elejerol.. Talan



2019. márc. 16. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Haaat. Ez eleg bonyolult. Lehet hogy ameddig nem jon haza, addig legyel azzal a fiuval, aki most itt van neked.

Utana pedig...

Az idő mindent megold.😄

Az a fiu aki elutazott dolgozni, biztos hogy szeret?

Nos, ha vitaitok vannak,az se baj,ameddig egészseges szinten veszekedtek., de ha tul sokat....

2019. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, hogy hallgass a szivedre. Melyiket szereted jobban?
2019. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!