Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jól sikerült randi után nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sikerült randi után nem keres?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete randiztam egy sráccal (én kezdeményeztem). Baromi jól sikerült, már-már rémisztően hasonlítunk, rendkívül kellemeset beszélgettünk.

Igen ám, de azóta nem keresett, hiába váltunk el azzal, hogy majd megismételhetnénk a találkát. Éppen ezért nem tudok rajta elmenni. Az azért csak elvárható, hogy legalább közölje, hogy "bocs, mégsem akarok semmit", ha meggondolta magát, nem? Ja, és a legbosszantóbb, hogy a suliban meg továbbra is mosolyogva köszön, ha meglát.

Mit tegyek? Írjak rá? Vagy hagyjam a francba?

A srác félénkebb, kocka típus (bár szerintem ez nem mentség).

18L, ő 19F



2019. márc. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy te jól érezted magad és sajnálod, hogy ő nem így érzett és ezért nem volt folytatás.


Ha bejössz neki akkor megijed és keresni fog ha meg nem, akkor csak szimplán bunkó volt.

2019. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátba
2019. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utaltál rá, hogy CSGO-ban alacsony a rangod vagy GTA-ban alacsony a szinted, esetleg Minecraftban a command block magas neked? Mert ezek kizáró okok lehetnek egy kockánál.:) Komolyra fordítva a szót, ez szakmailag nézve egy alapeset, egyszerűen túl barátinak érezte a talit, nem látta rajtad a jeleket, azért, mert egyszerűen nem adtál vagy nem vette észre őket. Sok éretlen gondolkodású pasi ebben a korban nem úgy képzeli a randit, hogy beszélgetünk, ismerkedtünk és majd alakul a dolog. Ők még abban a hitben élnek, hogy ha a lány nem szeret beléjük 5 perc alatt, akkor ennyi.:) Az élőben való mosolygást, köszönést megtartotta, mert végre szóba állt vele egy lány. Amolyan önbizalomnövelő tapasztalat bővító talinak fogja fel, és vagy erőt gyűjt a következőhöz(nem feltétlenül veled), vagy egyszerűen élvezi azt a kicsi, általad megnövekedett önbizalmát.
2019. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!