Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagy hátrány ha nincs insta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha nincs insta profilom? 18/f

Figyelt kérdés
Lehet ogy furának tűnik a kérdés, de online ismerkedés utá, miután ez kiderült, a csaj lelépett. Most komolyan ekkora bűn ez? Inkább a valós találkozásban, és benyomásban hiszek, mint egy csomó agyonszerkesztett képben. Végsősoron mi a fontosabb? Vagy miért léphetett le ezt meghallván?

2019. márc. 22. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem gyorsan csinálj egyet, mert nagyon gáz vagy. Hogy gondoltad, h baratnőd lehet insta nélkül? Érthető a csaj reakciója.
2019. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

16 éves lanyként nincs instam.

Miért? nem szeretem de az életem, se a személyem kirakni mindenki elé.

Meg sose volt hátrányom ebből.


Nem a jó körökben mozogsz valószínűleg.

2019. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van, de igazából semmi értelme, régebben több emberrel beszéltem ott, de azóta áttértünk a messengerre. Szerintem nem hátrány, de gondolom más miatt hagyta az egészet, de próbát megér, 1 perc kreálni Instát, képeket nem kötelező feltölteni, meg a másikat nézni.
2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne viccelj már 😂😂

19 éves lányként nincs és nem is kell, sőt még Facebookra sem szoktam kiposztolni szinte semmit, kb évente-félévente váltok profilképet, aztán cső. Semmi hátrányom nem származott még ebből, nem abból áll az életem, hogy az osztálytársnőm mellkidobós képeit bámuljam és magamról sem szeretek megosztani semmit, akivel jóban vagyok, az tudja, mi történik velem, a többi ember meg nem érdekel.

2019. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem higy ez annyira nagy hátrány, és bákit is különösebben érdekelne, lehet azt hitte kamu profil vagy vagy ilyesmi es azedt nincs instad ezert lelepett
2019. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkora probléma, hogy holnap jégkorszak köszönt be, és sötétség borul a Földre.
2019. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azért lépett le, mert nincs instád.
2019. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16/f nekem sincs, tulajdoképpen nem is tudom pontosan, mi célt szolgál, annyira nem érdekel. Eddig nem volt még belőle konfliktusom, stb. ez alapján azt gondoltam, hogy ilyesmiből senkinek sem lenne, de ez, hogy ezt leírtad... Nos... Mondhatni szájbakúrta az emberiségbe vetett hitem...
2019. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!