Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar velem szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szóba állni a találkozó után?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja megismertem egy lányt. Az érzés kölcsönös, rengeteget beszéltünk még olyan dolgokról is, amik illetik az "ottalvós" témát.. Konkrétan ezen a találkozón ha úgy vesszük már együtt is voltunk. Hisz ő is jól érezte magát, mikor ránéztem nagyon zavarban volt látszott, egymáshoz bújtunk, kézen fogva mentünk, csók viszont még nem volt.. A találkozó nem volt rossz, viszont többet is elvárhattam volna magamtól, jó de elvégre persze először láttuk egymást személyesen. Miután eltelt a találkozó másnap úgy jelezte ki a messenger hogy nem volt már fent x órája, mondom majd írok neki mihelyst elérhető. Már kb 6 óra volt, mondom azért írok mi történhetett lehet csak a messenger bugos meg ilyesmi, erre kiderült hogy fent volt, és azt várta hogy írjak már neki végre.. Erre pont haverommal beszélgetett hogy mivan velem hogy nem írok meg semmi és én meg ugye pont akkor írtam neki így az jött le neki belőle, mintha ő mondta volna hogy írjak neki szóval ő azt hitte. Én meg bizonyítottam neki screenshotokkal hogy 2kor is írtam haveromnak mennyire hiányzik meg hogy nem ő mondta természetesen.. És azóta egyszerűen egyáltalán nem olyan mint régen.. Régebben leléptem egy 12 órára mert nem voltam nem közelben mi volt, az volt hogy szétspammelt hol vagyok aggódik nagyon, még anyumra is akart írni. Ő is írt nekem először hogy aludtam, miújság kicsim, tudunk-e hívásozni, úgy érdekeltem na. Most meg ha én nem írok ő nem ír, tömör semleges válaszok tipikus "azjo" egész héten szétvoltam esve, kérdeztem tőle a végén számonkértem mondja meg őszintén mert így jobban fáj hogy nem tudok semmit, ő aztmondta hogy nem rontottam el semmit. Még zenét is írtam neki, örült meg minden de nem olyan mintha ténylegesen meghatotta volna. Egyszerűen nagyon ignorálni akar. Ezt nem értem, találkozón sem ronthattam el semmit hisz mikor 1 percen keresztül ölelkeztünk, rendesen dobogott a szíve neki is, nekem is, szóval érződött a helyzet, na meg ha másnap várta hogy írjak itt is egy pont hogy nem az volt az ok. Hát akkor mi? Egyszerűen képtelen vagyok erre rájönni mi lehet ez.

2019. márc. 30. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Lehet csak el kéne hívnod egy újabb találkozóra,és ott kiderülne a többi.Mióta "flegma"?
2019. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vasárnap óta.. Kérdeztem tőle hogy a mai nap megint beadhatnánk egyet, de mentek el..
2019. márc. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!