Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális első randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális első randin alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Azt beszéltük meg a lánnyal, hogy majd a randin alkoholt iszunk.

2 üveg whiskeyt leküldünk. Szerintetek ez még jöhet ki jól?


2019. ápr. 6. 18:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem tudjuk majd a 2 üveggel meginni. Csak angyon erőlködött, hogy ő is szeretne valamit venni, mert nem olyan fajta, hogy kihasználjon. De énis szeretnék vinni, mert milyen lenne már, hogy csak ő vesz. Max megmarad és ennyi.
2019. ápr. 8. 08:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A negatív jellegűeket is.
2019. ápr. 8. 08:18
 13/14 anonim válasza:
Sok az a pia.Kifog dőlni a csaj,ezt csaj ként mondom.Első randin ha itatni is akarod te legyél az okosabb te szabd meg mikor mennyit isztok.1 úriember leszel mert te töltesz neki,2 tudod kontrollálni ne ájuljon be egyből.Én 1ü et vennék csak
2019. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én azért veszek még +1 üveggel mert ha már ő hív meg magához milyen lenne az, hogy csak ő vesz én meg nem viszek semmit sem. Azt mondta ő is szeretne venni, mert nem használ ki. Nem is terveztük mind a 2-t meginni. Annyit iszunk, hogy oldjuk a “feszültséget” kicsit. Persze ha mégis kidőlne nem szeretném kihasználni az alkalmat.. Annyira bunkó nem vagyok.
2019. ápr. 9. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!