Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Többször is tapasztalom, hogy buszon vagyok több lány is elkezdett nézni/szemezgetni. Eddig mindig folytattam velük a játékot, és én is visszaszemeztem vagy visszamosolyogtam, de nem jutottam még el soha addig, hogy odamenjek hozzájuk és beszéljek velük, Az a fajta ember vagyok aki nem tud könnyen beszélgetést elkezdeni.

Mit csináljak ilyenkor vagy mit mondjak szerintetek?


2019. ápr. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz ilyenkor mindkét félnek, egyik se merne odamenni a másikhoz, mert manapság már alig elfogadott a személyes ismerkedés, ami szomorú. Én lányként úgy vagyok vele, hogy ha már szemezés is van, érzed, hogy viszonzott, nagyon szívesen venném, ha odajönne hozzám bármivel. Ha bejössz neki, belemegy, ő is folytatni fogja a beszélgetést.

Akár azt is megkérdezheted, hogy ez meg ez merre van, nyílván ha nem találkoztok minden nap a buszon, az kicsit gyanús. :D Aztán akár mondhatod azt is teljesen őszíntén, hogy valójában csak beszélni szerettél volna vele, mert szimpatikusnak tartod. Nem kell túlbonyolítani. Értelmes, normális lányok nem fognak bunkón elutasítani.

2019. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2019. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátomnak tavaly volt az esküvője. Úgy ismerkedtek meg, hogy a barátom abban a városban nyaralt, ahol a lány dolgozott. A buszon meglátták egymást, a lány 2 megállóval később leszállt. A barátom utana ment, megszólította. Mondta neki, hogy csak egy elérhetőséget kérne, mert egy óra múlva elutazik. Megkapta a számát :)

Szóval hidd el, bármilyen apropóból megszólíthatod azt, aki tetszik neked. Ha ő is szimpatikusnak talál, teljesen mindegy, hogy mit mondasz neki, örülni fog, hogy beszélgettek.

2019. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!