Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Szerintetetek, hogy alakulnak ki az ilyen kapcsolatok? Kik mennek bele ilyen dolgokba?

2019. ápr. 17. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

bárki, akinek fontos a szex, s emberi lényként többet akar, mint pár lyukat egy testen.


vagy barátból lesz szexpartner is, vagy a szexpartnerrel leszel barátságba.

2019. ápr. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Közös megegyezéssel alakulhat ki, én benne lennék.

F

2019. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Azok akik először csak barátok de aztán többet éreznek egymás iránt akár érzelmileg akár szex terén de mégsem akarnak párkapcsolatot. Nem olyan bonyolult ez :)
2019. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
A könnyűvérűek
2019. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Én benne lennék ilyenben. Volt már benne részem és jó volt.


Nekem barátság, de volt némi szexuális vonzalom, viszont szerelem nem. Így megpróbáltuk és működött. Több mint szexpartner mert kis érzelem van benne, de nem kell a szerelmi köddel és a kapcsolat hátrányaival törődni.


Jó lenne most is ilyen, ha lenne rá vállalkozó fiatal lány, akkor most is szívesen barátkoznék ;)

2019. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Az ösztönlények, akik párkapcsolatra, érzelmekre képtelenek. Az egyéjszakás nem összekeverendő a szexkapcsolattal. Mint a neve is mutatja, csak d*gópajtinak jó mindkét fél, másra nem.
2019. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lánybarátom, ritkán találkozunk, mert 150 km-re lakunk egymástól. De azért 2-3 havonta megtörténik. Úgy alakult ki, hogy én járni is szerettem volna vele de ő nagyon barátként tekint rám... aztán egyszer elmentünk szórakozni együtt, és a hotelszobámban kötöttünk ki. 19/f
2019. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

En benne lennek de nincs aki igazan tetszik es eltudnam vele képzelni plusz velem egyidos nagyjabol

17l

2019. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!