Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek pelenkaválasztásnál...

Nektek pelenkaválasztásnál mérvadó az, hogy hogyan mutat a gyereken, vagy csak olyan dolgokat néztek hogy mennyire nedvszívó meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nemrég láttam egy reklámot, hogy vannak ilyen "dizájner pelusok" pl. farmernadrág-mintás stb.

2019. ápr. 23. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Sose néztem hogy jol e áll neki mert szerintem ez az utolsó ami számitt,ne legyen kiütéses a popo és ne folyon ki belöle semmi😁😁
2019. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem pl a Pufies Trusted trendset de ha nem jött volna be a gyereken akkor nem azt használnánk. Elsődleges szempont, hogy ne ázzon át, illeszkedjen megfelelően, ne jöjjön ki a kaki és ne legyen penetráns szaga. Ha van ilyenből olyan ami jól néz ki akkor az előnyt élvez az egyszerűbb pelussal szemben. Mondjuk speciel ez a farmermintás nekem nem tetszik de vannak szépek.
2019. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi is csak azt nézzük, hogy jól működjön, bár anyósom ha látja pelusban flangálni a lányomat, mindig megjegyzi, hogy ezek a mai papírpelusok olyan furán állnak a babákon, és 30 éve a megkötős-betétes Libero milyen csinosan állt a kicsiken, meg jobban is lehetett látni ha van benne műsor.
2019. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az a mérvadò, hogy mennyire szennyezem vele a környezetet. 500 év mire lebomlik, nonszensznek tartom, hogy a külső a lényeg. Nem az, hogy milyen bolygòt hagyok szerencsétlenre.
2019. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyire releváns a válaszom, én mosható pelenkat használok. Fontos, higy jó legyen és ne azzon. Ha a feltételeknek megfelel szívesebben adok ra olyat, aminek jobban tetszik a mintája.
2019. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy nem emlékszem milyen márkájú pelusunk, de valami drága, aminek a seggén sárga minták voltak. Hogy én azt de utáltam! Átlátszóbb bodyn keresztül mindig azt hittem, hogy átázott!!! Szóval ja, direkt a sima popójúakra mentem rá utána. :D
2019. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérvadó , az mar más dolog hogy nekem teszik is a pelus, aldis állat mintás :))
2019. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 Azok tényleg cukik voltak, nekem is van kiskori képem amiben ilyenben fotóztak ahogy vigyorogva állok, hozzá mintás ruhácska, hajam két copfban és gyöngysor a nyakamban.


Anyukám szerint éppen be vagyok tojva közben, a hajam copfba fonása közben sikerült alkotnom, szóval a fotózás után rögtön peluscsere következett. ;)

2019. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól bevált pelusból találok cuki mintajút akkor azt veszem a kis hercegnőm rotyogó popsijára :)
2019. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve ugyanazt a márkát használom ami bevált. Amellett hogy funkcionálisan ez a legjobb nekünk, a 22 hósom simán engedi magát a pelenkázón tisztába tenni, nem kell kergetnem hozzá meg ágyon, földön bohóckodni vele mert tudja hogy a pelus elején lévő "cica" (egy tigris van rajta) vigyáz a fütyire és mindig ellenőrizzük hogy rajta van-e még a peluson. :)
2019. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!