Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne fagyjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fagyjon be a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egész jól alakul egy lánnyal cssk attól félek hogy egyszer befagy a beszélgetés. Mit csináljak hogy ne történjen meg? Vagy hogy kerülhetem el?

2019. máj. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz befagyás alatt? Pl. figyelemmel hallgasd a sztorijait, kérdezz vissza, hogy részletezzen dolgokat, hogy lássa, hogy érdeklődsz, viccelődjetek sokat, mesélj te is. Ha az ő sztorijával kapcsolatosan eszedbe jut valami saját, akkor meséld el...
2019. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha úgy látod hogy kezd befagyni a beszélgetés rakj össze random szavakból egy mondatot.

Pl.: Miért keveri szét a papírrepülő az ötöt? Vagy: Szerinted melyin messze van Amszterdam és rózsaszín?


Ezzel meg tudod nevettni, ha meg mégsem nevet hanem furán néz rád akkor mondd azt hogy nyugi, csak vicceltem, nem szoktam ilyeneken gondolkodni csak így összezavarodom amikor veled vagyok<3


Tudom, elég fura de nekem be szokott jönni.


Én amúgy lány vagyok, szóval nekem lehet hogy jobban eltűrik ezt a fajta .. hm.. fogalmam sincs mi ez, jobban eltűrik ezeket a mondatokat.

2019. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni a matematikáról, és aztán mondd azt, hogy nyugi, ennél már nem tudsz unalmasabb lenni.
2019. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!