Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy jó mozis randis estéről?

Figyelt kérdés

Egy laza vacsi valami jó helyen, mozi, kis séta esetleg egy ital... Jó kombó? :) Persze, ha a srác személye is elvarázsol...

Aki pedig budapesti lány, az írhat is levelet, szeretek levelet kapni. Levelet kapni jó dolog.


Üdvözlettel,

Egy zsidó srác



2019. máj. 10. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút jó lenne, nyilván, ha olyan filmet néznénk, ami érdekel. A vacsi mondjuk nekem bőven elég egy pizza a Don Pepe-ben, abszolút nem vagyok az a étterembe járó típus.

Az pedig miért fontos, hogy zsidó vagy? :D

18/L

2019. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy estére sok a vacsi és a mozi. Egyik este legyen mozi, séta. Másik este vacsi, séta.
2019. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Ez teljesen jó randi terv. Azonban szerintem is sok egyszerre a vacsi és a mozi, lehetne külön-külön. Szerintem kellemes lehet az is ha kávézni viszed el a lányt és esetleg utána a moziba. :) Egyébként én sem értem miért hangsúlyoztad ki,hogy zsidó vagy :D

18/l

18/L

2019. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne. Mozi után séta, meg lehet beszélni a filmet vagy csak úgy beszélgetni, utána vacsi. Jó program, főleg ha a társaság is jó.


És egyetértek, jó dolog levelet kapni :D

18/L

2019. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dik ez a kérdés... 🤔😳😁


Egy keresztyén srác

2019. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Auschwitz témájú a film?


Dark humour guy

2019. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!