Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljem rá, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá, hogy felesbe fizessünk?

Figyelt kérdés
Még nem randiztunk, de már együtt vagyunk lassan fél éve. (Tudom hülyén hangzik,de nincs rá szükség, ha minden nap látom kb 10 órát.) Viszont tervezi,hogy majd elmegyünk valahova. Vagy mozizni vagy kajálni. Nyílván ő szeretne fizetni,de nekem meg ez nagyon kellemetlen. Besztünk már erről,de hajthatatlan.

2019. máj. 17. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon remélem, hogy nem.fiúként akarod.neggyőzni a.lányt.


De gondolom lány vagy, nem tudod meggyőzni. Az első randit mindig fiu állja

2019. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem tökmindegy, fiú vagy lány? A tini fiúkat sem veti fel a pénz. Fél év együttjárás után meg kicsit röhejes első randinak hívni egy talit.

Kérdező, nyugodtan vesd fel neki, egy kapcsolat alapja a kommunikáció.

2019. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről (mert még max 300ft-ig fizetett nekem valamit. Ajándékot kivéve),de nem akar az álláspontjától elpártolni. Az meg neki lenne kellemetlen (legalábbis azt mondta). Lány vagyok. :D
2019. máj. 17. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gimis voltam első randin, nem is volt keresetem. De tudtam spórolni kapott pénzből...
2019. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd, hogy fizessen. Ezen össze ne vesszetek. Te felajánlod, hogy fizetés a felét, ha azt mondja, hogy nem, akkor nem.
2019. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hagyd h fizessen. Ha nem tudod meggyőzni,akkor meg hiába is probálkozol. Jelen esetbe én sem szeretem ha a párom vesz nekem ezt azt (eleve jobban keres nálam) de hajthatatlan. Ezért egyszer én másszor ő fizet
2019. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!