Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan beszéljem le az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láng andris kérdése:

Hogyan beszéljem le az osztálytársamat arról hogy kanosság miatt tönkretegye a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki együtt van egy lánnyal. Szeretik egymást, jól megvannak, csak a srác elég kanos (14 éves) és egy másik osztálytársunk aki lány meg egy igazi ribi állandóan a közelében akar lenni, ölelkeznek, puszilkoznak, stb. A srác tűri, még csak nem is ellenkezik (sőt néha ő kezdeményez) és ez a srác barátnőjének nyilván nagyon nem tetszik. A két lány már beszélt egymással régebben de semmi változás. Kivel kellene beszénem, mit kéne tennem?


UI.: Tudom hogy ez nem az én dolgom lenne de a sráccal is, és a barátnőjével is jó kapcsolatban vagyok, és a barátnőjével már beszéltem erről, ő nem tud mit csinálni így tőlem kért segítséget.



2018. ápr. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki belőle! A barátod azt csinál, amit akar. Valószínűleg meg fogja döngetni a kis "ribit", a jelenlegi kapcsolatának pedig vége lesz.
2018. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem kéne beleszólnod. Ezt nekik kellene megbeszélniük. Ha kanos, csináljon amit akar, majd utána viselje következményeit. 14 évesek, úgyse tartana a kapcsolatuk örökké, szóval...
2018. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"így tőlem kért segítséget"

Segítségül javasold a leányzónak, hogy tegye lapátra 'barátját'.

Meg kell tennie, hogy ne szégyenkezzék ÖNMAGA előtt azért, hogy vele bármi megtehető.

Ne hallgasson arra, hogy 'rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül'.

Rossz nélkül csak átmenetileg lehet rossz, de utánna biztosan jobb lesz!

2018. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen én még PS-eztem...
2018. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!