Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi volt számotokra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt számotokra a legszimpatikusabb megszólítás egy férfi részéről?

Figyelt kérdés
Atz is leírhatjátok hogy hol törtöntént.

2019. máj. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia.
2019. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló, a Moszkván.
2019. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, szimpatikus vagy. Meghívhatlak egy kávéra? Persze csak ha nem baj" - Budapest
2019. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lili8989 ***** válasza:

Szia, Péter/Béla/Gábor vagyok, szívesen meghívnálak egy italra.


Szia, X vagyok, szívesen megismernélek egy KV méllett

2019. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

“Szia! Nincs útitársam, szívesen beszélgetnék veled, persze csak ha nem zavarlak!”

Vonat, Bp. felé tartva

2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van egy jó történetem ezzel kapcsolatban. Egy buszmegállóban várakoztam éppen a buszra a kollégium környékén. Hirtelen odafordult hozzám a mellettem álló srác, akit még életemben nem láttam addig: "Szia! Neked az a neved, hogy X, ugye?"

Igencsak meglepődtem, és fogalmam sem volt, honnan ismerhet. De ezzel kifejezte, hogy ismer valahonnan, felkeltettem az érdeklődését, és valószínűleg hosszasan figyelt is engem, mint később ki is derült.

2019. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!