Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » El szeretnék hívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék hívni egy lányt moziba, de nem tudom, hogy kit?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni moziba, de egyedül nem olyan vagány, ezért el szeretnék hívni egy lányt magammal.

Budapesten mennék moziba, de nem itt élek, ezért nem ismerek senkit. Tudnátok ajánlani helyeket, ahol lehet ismerkedni és elvinni moziba lányokat (esetleg utána vacsorázni is)?


18/F



2019. máj. 22. 23:38
 1/5 anonim válasza:

Ha vidéki csajokhoz vagy szokva, szerintem csak tátott szájjal fogod nézni hogy mi a retek ez a sok pesti gyosu picccsa - persze tisztelet a kivételnek.


Ha éjszaka akarsz ismerkedni - itt vigyázni kell mert ilyenkor a legprolibbak a pesti picsssák - akkor Deák tér, 4-es 6-os vonali kocsmák elég jó opciók - de az ittenieket érdemes felnyírthaj, iphone, 70.000HUF+ ruházat kombóval betámadni. Ha csóresz a szerkód akkor is van esély simán, de ütős szöveg kell.


Nappal a Corvinus egyetemen érdemes szétnézni, sznobnak ott is sznobok, de olyan jól néznek ki hogy hanyattvágod magad.


+ Tipp: kocsmában hívd csocsózni a lányokat, kezdésnek mindig bejön

2019. máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez elég béna passzki 😂😂😂😂😂
2019. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én is moziba szeretnék menni, de nincs kivel.
2019. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy eleg fura kerdes lol.
2019. máj. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány kérdést írsz még ki??
2019. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!