Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal már 3napja folyama...

Egy lánnyal már 3napja folyamatosan beszélgettem. Bírjuk egymást legalábbis ez jött le a beszélgetésből. Ma el akartam hívni moziba rávezettem hogy eljöhetne velem moziba de pár üzenettel későbbazt írta hogy ÁSD EL MAGAD! Akkor ez most mit jelentsen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
15/F
2014. aug. 18. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Az üzenetek nélkül nem igazán lehet erre mit mondani.
2014. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondta nincs pénze a jegyre de szetm ez nem lerázás volt mert előtte is mondta amikor erről még szó se volt. aztán Megkérdeztem ho van e 1600Ft ja mert ennyibe kerül a jegy erre azt irta hogy inkább ÁSD EL MAGAD!!!
2014. aug. 18. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon elkeseredtem :(
2014. aug. 18. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várta hogy majd te fizeted az ő jegyét is.

Ha 3 napja ismered csak és még nem találkoztatok akkor nem hiszem hogy elvárható lenne bárkitől is hogy kifizesse a másik mozijegyét, főleg ha teszem azt diákok vagytok és nincs önálló keresetetek.

Egy séta közben beülni valami kávézóba vagy cukrászdába és ott egy sütit mondjuk fizethetsz, ez nem is drága és a gesztus is megvan.

Mi barátnőmmel ha megyünk pl moziba akkor általában én veszem a jegyeket , ő meg a kukoricát + üdítőt, és így nincs belőle probléma hogy ki mennyit adott bele.


De ha már az ismerkedés elején ez van hogy elvárás a másik jegyének megvétele akkor már kérdéses hogy megéri -e az adott személy az időt amit ráfordítasz, és most nem az 1600 forintos mozijegyen van a hangsúly.

2014. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha már előtte is említette, hogy most szűkében van a pénznek, nem lehet, hogy azért akadt ki, mert tudhattad, hogy esetleg más (fontosabb) dologra sincs neki, mégis csak a szórakozáson járt az eszed?
2014. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!