Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene ilyen esetben tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ilyen esetben tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom unokatestvére megtetszett. Párszor a barátom által már találkoztunk de még nem voltunk kettesben. Találkozásoknál általában a szemét néztem, néha ő is rám nézett.


A napokban bejelöltem Facebookon majd vissza igazolt. Likeoltam egy képét aztán Ő is az enyémet, megint tetszikeltem egy képét de arra már nem reagált.


Másnap rá írtam beszélgettünk de nem megszakítás nélkül direkt vártam 1-2 percet (néha fél órát) mire vissza írtam, ő is várt (a félórát nem várta ki) majd visszaírt. Majd vacsoraidő körül (kb. délután 6) már kevesebbet írt valamikor már csak a beállított hangulatjelet küldte. Később megváltoztattam direkt és akkor is csak a beállítottat küldte. Majd este 9 kor jóéjszakát kívántam fél órára rá vissza irt hogy:

-jóéjt

Majd én:

-Szia

Erre pedig már nem válaszolt de megnézte.


Jövöhét hétvégén el szeretném hívni találkozni kettesben.

Mire hívjam el? Hogyan hívjam el? És mit mondjak ha akar hívni mégvalakit?



2019. máj. 26. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy én vagyok a fiú.
2019. máj. 26. 11:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem nem tűnik többnek egy barátságnál. De te tudod...

Először is, derítsd ki, hogy van-e barátja. Ha nincs, mond meg neki, hogy neked nagyon szimpatikus, és hogy találkozhatnátok. Normális lánynak le fog esni, hogy többet érzel, nem fog embereket hivogatni. A programod ne legyen unalmas, sokat beszélgessetek, ismerjétek meg egymást.

2019. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsen barátja full szingli. Ma meg kérdeztem minek küldözgette a hangulatjeleket azt mondta azért mert nincsen téma. Ma már egyet sem küldött van miről beszélgetni.
2019. máj. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!