Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány aki titokba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki titokban találkozik a szerelmével?

Figyelt kérdés
Nagy korkülömbségre gondolok,ugyebár az embereknek nem tettszik és titokban kell tartani ezt..
2019. jún. 10. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Emberek, csak egy őszinte választ adott egy kérdésre. Mondott volna csak annyit, hogy "igen"?
2019. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

#10: Én tartom annak? Nézz már meg más hozzászólást. Ha csak én tartanám gondnak, a lány otthon elmondta volna, de nem merte, nem tudta,hohy nem okés,és hogy az apja beverte volna a finom arcocskád,mert egy befolyásolható kislánnyal jöttél össze.

Ez egy társadalmilag nem elfogadott dolog, nem véletlenül.

2019. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 13:01


Ne foglakozz a sok irigyel!!!!


"A pacal az undorító,mégse ugatom le ha valaki azt eszi."



IGAZ!!!!!

2019. jún. 10. 13:09
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

"ha szimpatikus a lány akkor nem érdekel a kora"

Valahol itt kezdődik a pedofilía is...

2019. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9%
#14 azért nem egészen... kevered a szezont a fasz**dal :D valahogy még nem fordult elő olyan, hogy egy 8 éves lányba estem volna bele
2019. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Akarhogy kapaloztok, undoritoak vagytok huszonevesen 12-13-4 eves kiscsajokkal. Apuka helyebe lereszelnem a faszotokat egy sajtreszelon!
2019. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!