Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró a lábszőrzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a lábszőrzet?

Figyelt kérdés

Többször megkapom az osztályba hogy nagy a lábszőröm (vádli,sípcsont),de az ő véleményük annyira nem foglalkoztat.

Arra lennék kíváncsi hogy egy randin,vagy esetleg egy hölgynél mennyire zavaró ez a fajta lábszörzet?

Jobb inkább borotválva,vagy hagyjam ahogyan van?

Picit nem tudok leszedni belőle mivel akkor foltokban fog hiányozni.



2019. jún. 13. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

lány vagy fiú vagy? :D

bocsi

2019. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18/F ezt kiahgytam sorry. :D
2019. jún. 13. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

😂😂😂

Szerintem legyen elég annyi a társadalomnak hogy a nőktől van elvárva a láb szőrtelenítése.

2019. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Itteni vélemények szerint nem zavarja őket, egy férfi legyen szőrös, de ha úgy jobban érzi magát, szőrtelenítsen. Az osztálytársak általában mindenért beszólnak, ha nincs azért, ha van akkor azért, nem lehet nekik megfelelni, mert lehetetlen. Nincs olyan, amit ne tudnának cikizni a másikon, ez egy adott korral és érettségi (inkább érettlenségi) szinttel együtt jár.
2019. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Hogyne,borotváld csak,sőt a hónaljadat is és a szemöldöködet is szedd.

Úristen...

2019. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar fiúkon a lábszőr. Egyéni preferencia kérdése, de ha csak ezt nézem, szerintem nem hátrány egy lánynál.


19/L

2019. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Ne nőiesedjenek már el a fiúk! A férfi legyen szőrös. Nincs azzal semmi gond, így természetes.
2019. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne borotváld le, az (szerintem) nagyon nem férfias.
2019. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Há nekem is szőrös, egy lány sem hozta fel. 14 felett nem jön be a lanyoknak a borotvalt láb, mit a kisfiuknak. Ebben a korban azert mar keresik a "ferfit" egy sracban, es a borotvalt labszorzet, nem elonyos.
2019. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én párom csak a hónalját borotválja mert nem szereti ha szőrös. Nekem is teljesen jó így, a pocakján és a mellkasán levő szőrt egyenesen imádom. Ne borotváld le.

19L

2019. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!