Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró a lábszőrzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a lábszőrzet?

Figyelt kérdés

Többször megkapom az osztályba hogy nagy a lábszőröm (vádli,sípcsont),de az ő véleményük annyira nem foglalkoztat.

Arra lennék kíváncsi hogy egy randin,vagy esetleg egy hölgynél mennyire zavaró ez a fajta lábszörzet?

Jobb inkább borotválva,vagy hagyjam ahogyan van?

Picit nem tudok leszedni belőle mivel akkor foltokban fog hiányozni.



2019. jún. 13. 19:42
1 2
 11/14 Lili8989 ***** válasza:
32%

Egy Nőtől k....va igénytelen! Egy Nő legyen sima mindenhol, kivéve a fején....

Egy pasinál szerintem mindegy, hogy a lába szőrös e vagy nem. - Na persze a az intim teruleteken, arcon megint csak kell borotválkozniuk, de a lábon??? Ugyan már!

2019. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

11

És MIÉRT lenne igénytelen, ha valaki -akár férfi, akár nő- egyáltalán nem borotválkozik? Sőt nem is szőrteleníti magát máshogyan se?


Mondjuk, ellentétben azzal -legyen az akár férfi, akár nő-, aki nyomdafestéket nem tűrő szót használ, mégha névtelenül is, és kipontozva.


Szóval; hol is van az igényesség definíciójában benne a gyerekes, nemi éretlenséget mutató szőrtelenség?

2019. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

7-es válaszoló: A nők is növesztenek természetesen szőrt, így az is természetes a te veleményed alapján. Egy férfi férfiasságát nem a szőrössége adja. Ha úgy tetszik neki, hogy szőrtelen, az miben van rád hatással? Pszichológushoz kell fordulnod, mert egy másik férfi szőrtelen?

Kérdező, borotváld le, vagy ne, ahogy jónak látod. De másnak akarj megfelelni, azt csináld, ami neked kényelmes és tetszik.

2019. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én borotválom a lábamat és hogy minimális kis szőr legyen rajta sokkal kényelmesebb, jobb törölközésnél sportolásnál meg masszőrnél és nagyon jól kinéző 28 éves férfi vagyok imádom a nőket ők is engem
2020. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!