Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Osszejönnétek olyannak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejönnétek olyannak aki nem iszik, nem cigizik és más káros szenvedélye sincs, de füvezik?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ez mennyire okoz masoknak problémát egy emberben. Ha találnatok egy embert akiben minden megfelelő számotokra és fuvezne akkor ez kizáró ok lenne ?

2019. jún. 19. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Apám egy drogos kö csög, nem kell nekem ilyen ember az életemben, inni ihat, amennyit akar, de mással nem egyezek ki.
2019. jún. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki fuvezik meg nem lesz egy undorító dorogos
2019. jún. 21. 08:31
 13/15 anonim ***** válasza:

őszintén, nemtudom xd


20/f

2019. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én pont lesz@rom, ha az alapvető erkölcsi értékeink s életről, párkapcsolatról való felfogásunk egyezik.

Huszadrangú dolognak tartom, hogy mit szív (amíg persze nem ön és közveszélyes )

:)


24F

2019. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én régen nem fogadtam volna el, aztán meg igen, azóta nem tartom nagy ügynek, nem tudom, mi változott, talán csak felnőttem. Szerintem voltam vagy húsz éves is, vagy akár több is, amire ez átértékelődött számomra úgy, hogy én magam sosem füveztem. Amúgy a füvezésnek is van káros hatása, kezdve a pénztárca terhelésével, a függőséggel, és a memóriaromlással folytatva, sőt, tudtommal impotenciához is vezet, de lehet, hogy ezt rosszul tudom...
2023. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!