Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi el lett utasítva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi el lett utasítva, akkor minek lájkolgat még?

Figyelt kérdés
Van egy pasi a suliból, jóban voltunk, sokszor tett félreérthető célzásokat, végül szerelmet vallott pár héttel azelőtt, elutasítottam. Nem haragudott meg, kedves maradt velem, nem nézett levegőnek az utolsó hetekben, és nem is nyomult tovább, nem sértődött meg. Végzősök vagyunk, úgyhogy nem találkozunk többet. Az utolsó nap eléggé maga alatt volt az évzárón. Aztán most belájkolta egy héttel korábban kirakott képemet. Szerintetek ez azt jelenti, hogy annyira nem viselte meg a dolog, nincs megsértődve?
2019. jún. 24. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Több dolgot jelenthet. Vagy nem viselte meg és habár tovább lépett de barátként még tekint rád, vagy nem tudott tovább lépni és még próbálkozik. Bár utóbbit kétlem ha van annyi agya, akkor tovább lép.
2019. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
100%
Mert a like egy tetszést kifejező mód, ami elvileg nem függ két egyén között lévő kapcsolattól, de befolyásolhatja annak esélyét, hogy alkalmazza e módot a tetszés kifejezésére.
2019. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Aki egészségesebb srác, az több csajnak csapja egyszerre a szelet, tök természetes neki az, hogy sok elutasítást is kap.


Hogy miért lájkolgat? Tetszel neki, akarja, hogy egy kicsit továbbra is kattogjon rajta az agyad. Aztán pár hét múlva lehet hogy elhív egy esti nyitott téri koncertre, vagy strandra, ha akkor is lepattintod, akkor többet nem zavar.

2019. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy egyszerű jelentéktelen like volt. Én amilyen ritkán nézem facet, sokszor én is hetekkel - napokkal később like-olok csak ismerősök által kirakott képeket, mert általában sosem vagyok fent akkor, amikor ők kirakják.
2019. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Napi szinten likeolom lány ismerőseimet, mert jól néznek ki a képeken, az nem azt jelenti hogy össze is jönnék velük + volt olyan lány akivel kavartam és végül nem lett belőle semmi, neki is belikeolom a képét ha az egy jó kép, ennyi .. nem minden " like " jelenti hogy " le akarok veled feküdni "

21 / F

2019. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!