Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne üldözzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne üldözzem el a fiúkat?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és ha megtetszik egy fiú, akkor távolságtartó leszek, hozzá sem szólok, ha pedig igen, nem valami kedvesen sikerül. Pont ellenkezőleg, ahogy egy normális ember tenné. És emellé még félénk is vagyok. Mit csináljak?

2019. júl. 1. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne viselkedj így talán?
2019. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát persze, könnyű mondani. Ahogy megtetszik egy srác olyan félénk leszek a közelében, hogy kb rá sem merek nézni
2019. júl. 1. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos,az egyetlen dolog az amit tehetsz,ha gyakorolsz.Gyakorlod,hogy hogyan és miről lehet beszélni fiúkkal.Ezt úgy tudod csinálni,hogy elkezdesz egyre többet fiúkkal beszélni.


Velem pont ugyanez volt amúgy.Én elkezdtem egyre többet beszélgetni osztálytárslányokkal,aztán olyan szép lányokkal akik nem kimondottan az eseteim ,de azért keltettek bennem némi hatást.Bulikban is pont azon voltam mindig,hogy jól elbeszélgessek akármelyik nővel akivel összefutok,függetlenül attól,hogy akartam -e tőlük bármit is.Az elején béna voltam,nem nagyon jöttek a témák.Lányok közelében mindig elpirultam,az viszont feltűnő.Tök gáz volt néha.Főleg ha éppen sokan állnak körbe,pl.egy osztály.Szemükbe nézni se mertem.Azon paráztam,hogy mi van,ha furán nézek rájuk véletlenül,vagy bármi.Vagy megijesztem őket.De idővel ez is elmúlt.Tökre szokásossá vált,hogy nőkkel beszélgetek,már reflexből tudom nyomatni a témákat,belemerek nézni a szemükbe,és nem ijednek meg.Megnőtt az önbizalmam is.Mire eljutottam a crush-omhoz már egyáltalán nem éreztem magam feszélyezve a jelenlétében.Tök jól elbeszélgettem vele is.Mellesleg mire eljutottam hozzá addigra szereztem lánybarátokat is akikkel azóta is tök jól kijövök.


Neked is ez lenne a megoldás.Próbálgatnod kell beszélni fiúkkal.Lehetőleg ne a crush-oddal kezd a dolgot,hanem előtte szokd meg,hogy hogyan is kell kommunikálni velünk,mármint úgy az átlaggal.Aztán,ha ebbe belejössz akkor nem lesz gond beszélgetésbe elegyedned olyan fiúkkal akik bejönnek.


Hmm,remélem érthető.Elég furán fogalmaztam néhol!:D Mindenesetre sok sikert neked,ha lenne még kérdésed akkor írj nyugodtan!:)

2019. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt a félénkségedet kell legyőznöd. Ám azt is írod, hogy a válaszod feléje nem kedvesre sikerül. Ezen viszont könnyen segíthetsz.

Fő, hogy ne légy olyan, mint a savanyú uborka, hanem mosolyogj. Mosollyal egy nő sok mindent elér. Sokat segíthet egy kacér mozdulat a fejeddel, hajaddal, megfelelő időben egy kacaj (de nem röhögés, hogy a fél világ hallja). Persze, néha elkerülhetetlen a hangos nevetés, de ez ne legyen állandó. Nézd meg, hogyan csinálják a "menő" barátnőid.

Ffi.

2019. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek! De milyen témák vannak, amik nem untatnak egy fiút? Kb csak a suliból tudok beszélni, ami hamar unalmas lesz.
2019. júl. 2. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Számodra csak a suli a világ és az otthonod?

Vannak érdekkörök, klubok, színház, mozi, fesztiválok, kutyasétáltatás, kiállítások hangversenyek, séta az utcán, múzeumok. Ezek közül van ahová egyedül is elmehetsz (érdekkör, klub, kocogás, fitnesz) de leginkább barátnőiddel menjetek többen (mozi, színház, séta a parkban, utcán).

2019. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, van sok hobbim, csak mikor zavarba vagyok, persze nem jut eszembe semmi. És köszi
2019. júl. 2. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iskola (vagy munkahely) mellett, ahol veled egykorú, több emberrel találkozol, igyekezz olyan hobbit választani, ahol több fiatallal találkozhatsz.

Nem baj, ha zavarodban nem jut eszedbe semmi. Egyszer majd csak megakad rajtad egy fiú szeme! Idővel majd feloldódsz mellette, főleg, ha tetszeni is fog neked.

2019. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!