Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok nagy részének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok nagy részének tényleg ez az elvárása?

Figyelt kérdés

Azt halottam, hogy az igazán szép lányoknak még a nem fullosoknak is hatalmas elvárásuk van. A kűlső tulajdonságokra nézve is. Ha van belső értékük akkor is. Ebben a kórban. Pl a magasság 180+, vagy a kinézet arcra ami nekem meg van, viszont magasság az csak 177-179,5 között van kb. A testalkatom pedig már talán majdnem macis. Gondolom nekik a testalkattal kapcsolatban is van el várásuk, az olyan lányoknak akik véknyak vagy van rajtuk max 1 kg “felesleg” és az egyik gyerek azt mondta, hogy csak olyan fiúval álnak általában össze aki elég vékony! Még ha kedvesebb lány akkor is. Ő úgy fogalmazott, hogy a testzsír az legyen 8-13% között. Én vagyok 74 kg és a tzs-m az szerintem olyan 17-18%. Amire edzek de hiába, le akarok szálkásítani 68 kiló kőrnyékére. De nem megy, egyszer rövid ideig jutottam el 70 kg-ig! Ami már biztos volt vagy 12%, de ez 1 hétig se tartott. De én kockahasat szeretnék, és ezt már nem a lányok miatt. Bár biztos tetszene sok lánynak ha ki tennék intára magamról egy fél meztelen képet. Ahhol még feszítek is! És az Iphone 6 meg ott a kezembe azt hiszem Plus vagy S.

Álszent,Okoskodó,Vádaskodó,Tróll emberek kíméljenek!



2019. júl. 2. 20:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9 írtam, hogy ne vádaskodjon senki! Az instás dolog TALÁN tényleg vicces lenne. De nem

menőzésből írtam! Belső tulajdonságaim: Kedves,jószándékú vagyok szeretek focizni,úszni van humor érzékem, azonban be valóm van egy kis egóm is. De elvileg egy kis egó sem árt. #8 Ezt mondta nekem 1-2 haver, hogy a 14-19 éves korosztály, (nyílván engem is pont ez a korosztály érdekel kb) lányainak elvárás, hogy legyen belső értéke a fiúnak. De mellé legyen egy helyesebb arca, illetve véknyabb esetleg szálkásabb testalkata!

2019. júl. 2. 21:09
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, nem az apróságokon múlik, az összkép és a kisugárzás a legfontosabb
2019. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve
2019. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor most így összegségben mi is az igazság?!
2019. júl. 2. 21:52
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te erre nagyon rá vagy görcsölve. Próbálj olyan lányoknál kezdeményezni, akikkel jól érzed magad, tudsz beszélgetni. Előbb utóbb biztos találsz valakit, nem kell sietni.
2019. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Olyan lányokkal próbálok, csak sajna alig ismerek olyat. Mert vagy 30 km-re lakok a várostól és nem rég kezdem oda járni bulizni haverokkal. Meg nekik is számítana a kűlsőm, meg miaz, hogy előbb-utóbb már 13 éves korom óta keresem a párkapcsolatot vagy az igazit! És még nem találtam. Oké még rá érek egy picit, de az már elég égő lenne ha 18 éves koromba sem lenne még barátnőm!
2019. júl. 2. 22:09
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt ajánlom egy 3-4 év múlva nézd majd vissza a kérdésed, hidd el te fogsz a legjobban kiakadni hogy most mekkora veréb voltál.

Egyébként részben igazat adok neked, mert a közösségi média és egyéb 21. századi nyalánkságok hatására a fiatalság értékrendje szépen kezd elkorcsosulni.

Erről nem te és a "szép lányok" tehetnek, hanem azok akik a naiv fiatalságon akarnak meggazdagodni.

Ez sima marketing agymosás, legyen új trendi ájfón 200-ad, csini ruháid, menő üccsiket vegyél és igyad miközben szelfizel az instára, stb. stb.

A sok befolyásolható fiatal nem is tudja hogy ez az egész csak arra megy ki, hogy a világtrendet létrehozó multik pénzköltésre ösztönözzék a legnagyobb fogyasztótársadalmat-célcsoportjukat, a 12-24 éves korosztályt.

Persze vannak még páran akik átlátnak a szitán, és nem tized mm-ek, grammok vagy kamerák száma egy telefonban stb. határozzák meg, hogy egy ember mennyit ér a társadalomban.

2019. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség én is a te korosztályod vagyok de a vékony cicanacis fiukáktól kiver a víz.. Hát odaülök az ölébe aztán eltörik szegény lába pedig én sem vagyok nagydarab. Nem mondanám magam különösebben szépnek inkább csak átlagosnak. De nem attól fogsz egy lánynak tetszeni, hogy a testzsírszázalékod egy bizonyos szám alatt van. Mérleggel járkálnak ezek vagymi?! Vannak nyilván külső elvárásaim mint szerintem minden nőnek de ahogy idősödtem úgy kerültek ezek a dolgok a “normális” kategóriába szóval mostmár jobban figyelek a tulajdonságaira mint a kinézetére.
2019. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Figyi arra már gondoltál hogy azt mond hogy 180 cm vagy és 12 % a test zsírtod ha ez a legnagyobb bajod hazudj az olyan hülye pí... ák akik ez alapján ítélnek el fogják hinni ne félj

16L

2019. júl. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
Phfuu ahelyett hogy ide írkálnal és azt várod hogy azt mondjuk hogy nem ez az elvárás menjel csezdki és keress egy barátnőt, rohadt szánalmas vagy és az is hogy itt általánosítasz 21/F
2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!