Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok nagy részének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok nagy részének tényleg ez az elvárása?

Figyelt kérdés

Azt halottam, hogy az igazán szép lányoknak még a nem fullosoknak is hatalmas elvárásuk van. A kűlső tulajdonságokra nézve is. Ha van belső értékük akkor is. Ebben a kórban. Pl a magasság 180+, vagy a kinézet arcra ami nekem meg van, viszont magasság az csak 177-179,5 között van kb. A testalkatom pedig már talán majdnem macis. Gondolom nekik a testalkattal kapcsolatban is van el várásuk, az olyan lányoknak akik véknyak vagy van rajtuk max 1 kg “felesleg” és az egyik gyerek azt mondta, hogy csak olyan fiúval álnak általában össze aki elég vékony! Még ha kedvesebb lány akkor is. Ő úgy fogalmazott, hogy a testzsír az legyen 8-13% között. Én vagyok 74 kg és a tzs-m az szerintem olyan 17-18%. Amire edzek de hiába, le akarok szálkásítani 68 kiló kőrnyékére. De nem megy, egyszer rövid ideig jutottam el 70 kg-ig! Ami már biztos volt vagy 12%, de ez 1 hétig se tartott. De én kockahasat szeretnék, és ezt már nem a lányok miatt. Bár biztos tetszene sok lánynak ha ki tennék intára magamról egy fél meztelen képet. Ahhol még feszítek is! És az Iphone 6 meg ott a kezembe azt hiszem Plus vagy S.

Álszent,Okoskodó,Vádaskodó,Tróll emberek kíméljenek!



2019. júl. 2. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem azért de ha te azért akarsz magadon változtatni hogy hegyére lányoknak akkor előre megmondom hogy nem lesz egy normális kapcsolatod sem! Meghozza azért nem mert ha nekik akarsz megfelelni az azt jelenti hogy önbizalom hiányos vagy!
2019. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#19 haverom a testzsírt úgy értette, hogy kb az a jó arány! Amúgy lehet 10% a tzs-m ha, nem vagyok még olyan alkat sem mint akinek 13%. Az meg már általában viszonylag vékony testalkat!
2019. júl. 3. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!