Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben? (Első randi, ismerkedés)

Figyelt kérdés
Szóval jár az iskolámba egy nagyon menő, rövid hajú lány (leszbikus) aki már kb 1 éven nagyon tetszik nekem. Ő az a tipikus tomboy (kicsit Ruby Rose stílusú) piercinges lány aki elég népszerű is ami azt takarja, hogy hétvégén szokott járni bulizni, inni meg cigizik is. Viszont nagyon művelt és irodalomrajongó. Én ennek szöges ellentéte vagyok inkább ilyen karót nyelt típus, még sosem voltam koncerten vagy buliban és hogy őszinte legyek nem is tudom hogyan kéne ilyen helyen viselkedni vagy jól érezni magam. A napom egésze edzésből és tanulásból áll mert a szüleim nem engednek el sehova . Még sosem cigiztem vagy ittam életemben. Az elmúlt fél évben Lefogytam 15kg-t azért hogy lehessen esélyem nála. Egyszer beszéltünk a piercigjeiről és megdicsérte a stílusom és mondta hogy jól nézek ki de azóta nem beszéltünk, csak mosolyogva köszön. Gondoltam megpróbálom elhívni valahova, ehhez valami tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan és hova. És hogyan tudnék kicsit lazább lenni és kicsit “tapasztaltabbnak” tűnni? Még sosem volt kapcsolatom semmiféle. 18/L

2019. júl. 3. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy jó ötlet olyannal ismerkedni, aki teljesen más, mint te?
2019. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha másmilyennek állítod be magad, az nem biztos hogy jó egy kapcsolat elején. Rögtön egy ,,hazugsággal" indítani? Inkább add önmagad, hogy azért kedveljen meg aki vagy, és ne azért akinek kiadod magad
2019. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Ellentétek vonzzák egymást!
2019. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hívd el egy mozira, filmezni mindenki szeret. Utána menjetek sétálgassatok vagy üljetek be valahova kajálni, találjátok meg az arany középutat
2019. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett? tudom régi téma, de érdekel!
2023. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!