Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy lány, aki néha úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, aki néha úgy tűnik érdeklődik irántam máskor meg rám se néz, akk azzal érdemes foglalkozni? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki tetszik, de nem tudom érdemes-e reménykednem vagy próbálkoznom. Eddig 1 lánynál se voltam túl sikeres a 4-ből, ez azért már jelent valamit vagy nem tudom. Sokan mondják, hogy osztálytárssal ne kezdj ki, de miért? Lányoknak mennyire számít a fiú tanulmányi eredménye? Jó, gondolom azért ne legyen segg hülye, már bocsánat a kifejezésért. Magyarból és töriből szóban szoktam felelni. Hallás-sérült vagyok, illetve szívbeteg. Tetszetek így lánynak? Néha már elgondolkodom azon, hogy az egész életemet egyedül fogom leélni. Fodrásznak készülök, ami lányoknál nem tudom mennyire jó pont, de mivel lányok sokat törődnek a külsejükkel, ezért eléggé befutott lehetek a csajok körébem fodrászként, nem?

2017. okt. 2. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet nála esélyed, csak ennyiből gondolva. A betegségekről nem tehetsz, normális lányt nem befolyásol. Ha valamiben jó vagy, szereted csinálni, az mindig plusz dolog lesz, még akkor is, ha nem közös az érdeklődés. A fodrász dolog nem tudom... Nálam semleges, nem befolyásolja, hogy emiatt tetszenél-e vagy sem.
2017. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.
2017. okt. 12. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Melélj még arról a bizonyos lányról. Milyen szituációkban èrzed azt, hogy èrdeklődio irántad,ès mikor, higy nem?
2017. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor érdeklődik:

Mostanában nagyon gyakran rámír facebookon, hogy menjek be első órára (mert amúgy nincsen egyik nap se, és neki sincs) csak ő busszal jár be ezért ér be 1. órára. A későbbivel meg elkésne a második óráról. Ma voltunk sétálni valaha először. Ő kezdeményezte a sétát.

Amikor nem érdeklődik:

Suliban. Szünetekben nem tudom milyen témával menjek hozzá. Néha elég komolyan reagál egy általam poénnak szánt dologra.

Eléggé a baráti körében van a suliban és nem tudom hogyan tudnék hozzájuk bekapcsolódni.

2017. okt. 14. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz objektíven hozzászólnom, mivel nem ismerem a lányt, ezt csak akkor tudod kideríteni, ha nyitsz felé,akkor pedig el tudod dönteni, hogy érdemes e foglalkoznod vele. Azt vettem észre hogy nagyon felcserélődtek a férfi-női szerepek, semmiképp se várd el, hogy ő nyisson feléd. Ez a férfi dolga. Másrészt pedig finoman is lehet közeledni valaki felé, nem nyomulva, úgyis észreveszed az utalásokat. Az pedig hogy hallás sérült vagy, ne befolyásoljon semmiben, aki csak emiatt elutasítana, úgy gondolom a saját értelmi szintjét is minősíti.

Tök mindegy mit tanulsz, lehetsz asztalos, kőműves, bármi, csak érdekeljen a dolog, és szívvel lélekkel csináld, és legyen ambíciód a jövő felé nézve :)

Írd meg majd hogy alakult.

2017. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlen, hogy nyit feléd. Mindenképpen kezdeményez te is. Nem hinném, hogy a hallássérülés nagy akadály lenne, aki tényleg szeret, az elfogad és így szeret. Szerintem ennél a lánynál sok esélyed van😊 sok sikert.

16L

2017. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!