Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklődik irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklődik irántam, vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a fiú velem egyidős. Egy óvodába jártunk, én akkor tetszettem neki. Mikor iskolába kerültünk, megszakadt a kapcsolat. Nemrég a szüleink véletlenül találkoztak, és az ő anyukája azt mondta, hogy a fia keresett engem facebookon, de mivel nem talált, örülne ha bejelölném. Bejelöltem, és elkezdtünk beszélgetni. Pár nap után azt mondta szívesen találkozna velem. A napokban találkoztunk, ami megerősítette bennem, hogy engem ő sosem érdekelt. Mint fiú nem tetszik, barátilag meg lányokkal jobban megértem magam. A találkozás nekem elég rossz volt, egyrészt mert alapból szorongó típus vagyok, másrészt kellemetlenül éreztem magam még amiatt is, hogy mit akar tőlem. Szóval részemről szörnyű volt, de szerintem ő nem érezhette olyan rosszul magát, mert ma megint írt nekem magától. A találkozásig minden nap beszéltünk, több üzenetet váltottunk, amiket ő kezdeményezett. Az első beszélgetést is, mert én csak bejelöltem, és mikor visszajelölt és látta másnap, hogy nem írok, küldött üzenetet. Azt írta, hogy szívesen beszélget velem ha én is szeretném.

Szerintetek ezek alapján csak barátkozni akar, vagy többet szeretne tőlem? A találkozásnál úgy éreztem csak barátkozna,na de ki akarja felvenni a kapcsolatot egy olyan óvodástársával, aki akkor tetszett neki? A másik kérdés, hogy hogyan utasítsam vissza finoman ha többet akar tőlem? Nekem jelenleg egy olyan fiú tetszik aki ezt nem viszonozta, de ha ő nem lenne, akkor sem lenne az esetem ez a srác. Igazából bűntudatom is van amiért egyáltalán a barátkozást bátorítottam, mert mint mondtam, barátilag én lányokkal jövök ki jól. Így szívem szerint teljesen megszakítanám a kapcsolatot ezzel a fiúval, de nem tudom erre hogy tegyek célzást.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. nov. 3. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Ém fiú vagyok, és sajnos én pont így jártam egy lánnyal, mármint, hogy én akartam tőle valamit, ő meg nem, de mégis belement a találkozóba. Ráadásul még a történet is hasonló, a Facebook-kal meg mindennel. Nekem nagyon rosszul esett, mert úgy éreztem, átvert a lány, mikor azt mondta, hogy szívesen megismerne, utána meg ugye nagy nehezen kiderült, hogy semmit nem akar tőlem. Persze ő nem akart átverni, csak félreértettem, nyilván, mivel én nekem nagyon tetszett a lány. Úgyhogy azt tanácsolom, legyél teljesen őszinte vele, ne utalgass, hanem konkrétan mondd meg, hogy nem szeretnél tőle semmit. Ez elsőre kegyetlennek hangozhat, de hidd el, nagyobb fájdalmat okozol szegény srácnak, ha hagyod, hogy beleélje magát, aztán meg koppan.

2017. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!