Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Irjak neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
A lany aki nagyon tetszik talizni akartam vele es azt mondta hogy majd meglatja es majd jelenti. Na de mikor? 3 napja semmi. Varjak tovabb vagy irjak neki? Hogyan hozzak ki ebbol egy randit?
2019. júl. 24. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne írj neki. Egyértelműen nem szeretne veled találkozni, ha nem így lenne, akkor már keresett volna.
2019. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond pont ugy esett ki hogy buliban ismerkedtunk meg eloszor es en reszeg voltam.. Es olyan dolgokat csinaltam amivel elronthattam. Es igen elrontottam. Lehet hogy azert nem akar velem talizni. Hogyan tegyem jova?
2019. júl. 24. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiheti hogy valami re*ardalt vagyok pedig nem. Kepes lennek lemondani az alkoholrol egy lany miatt
2019. júl. 24. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a lánynak nyíltan, hogy tisztában vagy azzal, hogy esetleg a viselkedésed miatt meghátrált, és ha valóban erről van szó, akkor szeretnél egy esélyt kapni, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét. Egy próbát megér. Ha viszont továbbra is azt látod, hogy közömbös, érdektelen, akkor sajnos hagyni kell, valószínűleg nem érez úgy irántad.
2019. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!