Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátmőm más fiúkkal találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátmőm más fiúkkal találkozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm a minap küldött 1 beszélgetést egy random fiúval,ahol szív az emoyi

Más fiúkkal is szokott találkozni,de azt mondja h csak engem szeret! De qz szavar h kv 4-5 fiúval szokott találkozni,na és a szív emoyi.. Már nagyon gondolkodtam a szakításon,döntés elé nem akarom állítani mit tegyek?



2019. júl. 26. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni vele nem vitatkozni meg tiltogatni

Csak mondd meg neki hogy rosszul esik neked ez es hogy ezt valahogy meg tudjatok e oldani vita meg ilyenek nélkül

2019. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen,beszélj vele!Majd írd le h mi lett!
2019. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet emiatt le leszek pontozva, de csak szerintem nem baj az hogy vannak fiú barátai is? Nem csal meg, és te is tudsz róluk elmondja hogy hol van... az a szív meg nem jelent semmit
2019. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek is vannak ilyen fiú haverjai, igaz nem találkozik olyan gyakran velük de a szív az megvan, és engem nem zavar mert tudom hogy szeret
2019. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük és ma találkozik 1 fiúval és én is megyek! Köszi mindenkinek
2019. júl. 26. 13:58
 16/17 anonim ***** válasza:
EmoYYYYi hol a f+szba találkoztál te ipszilonos verzióval xd jével írják!!
2019. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod neki el a konkrét problémád neki?Hisz a barátnőd,megtudnátok beszélni. Szerintem megértené..
2019. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!