Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dumáljam be neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dumáljam be neki hogy nincs mitől féljen ha velem találkozik?

Figyelt kérdés
Van egy lány neten ismerkedünk több mint egy hónapja.Hetekig csak irogattunk,később órákig telefonáltunk.Mostmár kamerán keresztül is beszéltünk.Nagyon megbízik bennem nagyon szeret de viszont magában nem bízik...Gyönyörű lány, sokat bókolok neki.Rég kellett volna találkozzunk.De a válasza mindig NEM volt.Azért mert nagyon szégyenlős,fél.Mindig azt mondogatja hogy kövér pedig nem az.Bármikor kérek tőle képet mindig az a válasz jön hogy nem küld ök nem nézek ki jól..De engem meg annyira nem érdekel hogy néz ki,mert szeretem...És hiába mondom el neki ezerszer nem ér semmit.Multkor kameráztunk ő és a legjobb barátnője.Állandóan a barátnőjét néztem,neki max csak a haját láttam a kamerában.Úgy rejti magát mintha valami ronda lenne... pedig gyönyörű és sokkal szebb mint a barátnője. Na akkor próbáltuk rávenni én és a legjobb barátnője hogy találkozzunk.2 órán keresztül próbáltuk meggyőzni hogy nincs mitől féljen nagyon szeretem és nem hagynám el bármi is történjen.És ha már valakibe beleszeretek nem érdekel hogy néz ki.Mindig azzal jön hogy kócos meg hogy kövér meg hogy smink nélkül nem küld képet.Pedig k.vára nem kövér csak nem tökéletes(szerinte).Számomra meg igen.És a barátnője kell irigykendjen rá mennyivel jobban néz ki. Nem tudom hogy győzzem meg.Egyébként meg az a férfi vagyok aki magányos és nem volt még barátnője. A csillagokat leszedném egy lányért,nem hogy még válogassak.Ő meg szó szerint tökéletes akar lenni előttem hiba nélkül.Fél attól hogy nem fog tetszeni nekem élőben.Nekem meg mindig csak az a válaszom hogy tőlem jöhet piszkosan,kócosan bárhogy... én már őt szeretem és ezt semmi nem tudja megváltoztatni.Nem sikerült meggyőzni.Nagyon keményfejű.Egyébként meg egyszer véletlen összefutott egy sráccal akivel neten tartotta a kapcsolatot és annyira megijedt mikor meglátta hogy elfutott... Nagy megfelelési kényszerei vannak.Mintha nekem nagy követelményeim lennének.Mikor sokkal rondább csajokkal is flörtöltem már.De nem fogja fel.Milyen szavakkal tudnám meggyőzni.Nem akarom ráhajtani,sem erőltetni.De meg kell szűnjön valahogy a félelme
2017. jún. 19. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg kövér azért rejtegeti magát , és azért nem akar találkozni veled .

Bókolj neki mégtöbbet , és célozgass hogy bejönnek neked a husisabb lányok :)

2017. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kövér... köldött már teljes képet.Meg a barátnőjével minden nap együtt van és mondja hogy nem kövér. Csak beképzeli magának,vagy nekem akar tökéletes lenni.De számomra így tökéletes ahogy van. Amúgy is az arc fontosabb nekem egy lánynál mint a teste.Mármint egy cuki arcú kövérebb lány sokkal jobban bejön mint egy ronda arcú de jó testű.Meg amúgy is a belső érdekel a legjobban..
2017. jún. 19. 19:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval még egy átlagon aluli lánnyal is összejönnék ha megfog a személyisége
2017. jún. 19. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Várj.

Mást nem nagyon tudsz csinálni , ha ennyire felénk.

2017. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, vigyél neki virágot is. Aztán ha úgyse akar veled találkozni szerintem hagyd, majd rájön mit hagyott ki a hülyeségei miatt. Aztán persze keresni fog meg találkozni akar.
2017. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogy gondolhat ilyen hulyesegeket magarol,baratnoje 5x rondabb megis elmegy talalkozni helyes,kigyurt pasikkal.En meg nem is vagyok annyira helyes.
2017. jún. 19. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Rohadj meg hogy találtál egy normális csajt ....

De ezt csak szeretetből írtam :)

2017. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Normalis csaj aki negativan gondolkozik :D de majd belatja hogy hibazik
2017. jún. 19. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen komolyan gondolja, hogy kövér, akkor bármit is mondasz neki, nem fogod tudni megváltoztatni. Nem tudom hány évesek vagytok, de ha olyan korban vagytok, akkor hívd el inkább bulizni, ott mondhatod neki, hogy sötét van, annyira úgy se látszik. Mégvalami. Ne mond neki minden nap, hogy találkozzatok, mert az idegesítő. Mondjuk ha hetente egyszer, max kétszer mondod neki, hogy nincs e kedve találkozni. Ha bármi kérdésed van, vagy akármi, akkor írj nyugodtan:) Remélem tudtam segíteni valamit
2017. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!