Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ha egy fiú szerelmes?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha egy fiú szerelmes? Lányok és fiúk egyaránt válaszol hatnak és privátot is szívesen fogadok!

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Ahány ember annyi féle kép mutatják ki az érzéseiket. 5 szeretett nyelvet különböztetünk meg, amivel megmutatjuk párunknak, hogy szeretjük őt: Elismerő szavak, minőségi idő, érintés, ajándék, szívesség


Az elismerő szavak pl az amikor nagyon sokat bókolsz és naponta 3x elmondod mennyire gyönyörű, okos, stb

minőségi idő az amikor a pároddal vagy minél többet, és nem csak leülve a kanapén és tévézni, hanem ténylegesen produktívan csnálni valamit közösen

az érintés szerintem egyértelmű: Amikor megsimogatod, hozzá érsz, fogod a kezét stb

Az ajándékkal úgy mutatod ki a szereteted, hogy mindig meg ajándékozod valamivel, nem kell nagy dologra gondolni, de pl vannak olyanok akik akkor érzik szeretve magukat, ha pl párjuktól kapnak egy virágot

a szívességnél pedig akkor érzik szeretve magukat az emberek amikor mondjuk a párjuk elmosogat helyettük vagy ilyesmi.


Szinte minden ember besorolható valahova az 5 kategória közé és legtöbben egyébként az érintés kategóriába kerülnek, én is.


Nem tudom általánosan elmondani milyen amikor egy fiú szerelmes, de én magamat el tudom:

Amikor szerelmes vagyok, semmi nem érdekel csak az hogy mellette lehessek és foghassam a kezét, ímádom a hangját, és annyira csak a hangjának a dallamát figyelem, hogy már oda se tudok figyelni mint mond, szeretem amikor kiülünk a természetbe lustulni, és megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy jól érezze magát, meglepetéseket csinálok neki, viszek neki egy virágot, elviszem olyan helyekre ahova el szeretet volna menni és állandóan ölelgetném.

2019. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!