Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha váratlanul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha váratlanul egyik fiú ismerősöm bevallotta, hogy fülig szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerősömmel tegnap találkoztam és egyszer csak váratlanul megölelt és ilyeneket mondott séta közben: "Szeretnék mondani valamit neked: már kb. egy éve fülig szerelmes vagyok beléd, te vagy a legédesebb lány, akivel valaha is találkoztam, annyira elvarázsoltál, hogy csak rád tudok gondolni fülig szerelmesen." Én erre nem tudtam mit mondani, csak, hogy meglepett ezzel. Bár kedves és jól estek a szavai, de én nemhogy fülig, de de félig se vagyok szerelmes. Mit tegyek, találkozzak még vele, adjak egy esélyt neki, vagy inkább utasítsam el?

2019. júl. 23. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mindenkepp adjal neki egy eselyt!
2019. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki az őszintét, az a legjobb amit tehetsz
2019. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hete vallotta be egy srác hogy tetszem neki, de nekem nem fekszik ez a dolog hogy 'akkor most bevallom és aztán együtt és dejo' mert valaki nem lesz beled szerelmes azért mert te szerelmet vallasz neki. Ismerkedni kell azzal az emberrel.

Amúgy meg ha nem jön be offold, szánalombol ne legyél vele és ne játssz vele, ha bejön akkor adj neki esélyt.

17/L

2019. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem is tudom. Szavazást nem akarsz kirakni? Miért nem tudod te magad eldönteni? No offense meg semmi, de komolyan, most mi válasszunk helyetted? Szereted? Ismerkedj. Nem szereted? Ne ismerkedj. Szerinted lehetne belőle valami? Adj egy esélyt. Szerinted kilátástalan az egész? Utasítsd el.

17f jöhet a roast

2019. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismered? Ha nem nagyon, akkor próbálj még ismerkedni vele..

Mást nem nagyon tudsz, vagy felejtsd el.

2019. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
56%
Mindenképp közöld a szerencsétlennel hogy ebből semmi se lesz😬
2019. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is, fuha most derül ki, mindenkinek te kellesz :o
2019. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Need kelll ezt eldöntened. Én adnék,de ha neked nagyon izés lenne,akkor utasísd el.
2019. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem menj bele, ezzel örömet okozol a fiúnak, és lehet, hogy a végén megtetszik neked:) ha nem szakíts vele FINOMAN
2019. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!