Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátság extrákkal dologról?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam volna, hogy én ilyenben benne leszek, mégis megtörtént.
2019. júl. 30. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak smároltunk, meg hasonlók
2019. júl. 30. 09:56
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Jól érzed magad benne?

Akkor semmi baj nincs vele. ;)

2019. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából fura picit, hogy utána nincs “kötöttség”, de mindketten egyetemre fogunk menni, nem hiszem hogy most lenne a legjobb ötlet összejönni. Nem volt semmi komoly, csak mindkettőnknek hiányzott már egy kis szeretet, egyébként meg elég régóta nézegettük egymást
2019. júl. 30. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmi baj vele :) Ne kattogj! Tolni kell az életet :) Jól érezted magad? Ő is? Akkor meg mi a gond???
2019. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nincs vele baj. Ne szeress bele, és működhet.
2019. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát,hogy is mondjam ? Az ilyen fajta kapcsolatok elég gázak veleményem szerint :D most akkor barát vagy sem..Nem hinném,hogy ezt lehet barátságnak nevezni.
2019. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt már ilyen barátság extrákkal kapcsolatom.

Másfél éve volt, de még mindig beszélünk/jóba vagyunk.

A gáz az volt, hogy lassan bele is szerettünk egymásba

2019. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem barátság extrákkal, csak kicsit összemelegedtetek.

A barátság extrákkal inkább rendszeres szexuális kapcsolat. Ez nem nagyon szokott működni, mert ha jó, akkor az egyik fél (általában a lány) többet akar idővel.

2019. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem barátság extrákkal a dolog akkor mi? Másnap barátként viselkedtünk már
2019. júl. 30. 15:16
 10/10 anonim válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom és nagyon jól működött. Amikor épp egyikünknek se volt senkije, akkor összejártunk "filmezni", meg bulikban is egymásba gabalyodtunk. Aztán amikor valakinek lett párja, akkor nem filmeztünk, meg a smár is elmaradt, viszont a barátság megmaradt. Nem szerettünk egymásba, egész jól helyén tudtuk kezelni a dolgokat.
2019. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!