Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baratsag extrakkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal?

Figyelt kérdés
Egyik baratom mondta hogy el tudna kepzelni a baratsagunkat extrakkal. Beleegyeztem. Szexxel meg varunk, mert meg nem akarom. Eddig meg csak csokoloztunk meg tapiztunk. Egyszer ittunk picit es mondta hogy belem fog szeretni. Ezutan eltelt 5 nap es ugyan ugy csokolozunk nyilvanosan meg minden nap beszelunk es mondjuk egymasnak hogy 'szeretlek'. Szerintetek lesz ebbol tobb is mint baratsag extrakkal? 16/L
2017. dec. 6. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez már most több
2017. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem szerint akár lehet is meg nem is. Igazából a fiú érzésein múlik. Nekem volt egy barátság extrákkal viszonyom nagyjából 7-8 hónapig, aztán a lány összejött egy pasival és ez megszakadt. Én is mondtam neki, hogy szeretlek, de nem szerelemből gondoltam. Ő sem úgy nézett rám, mint egy pasi, akivel együtt lehetne lenni és én sem úgy néztem rá, hogy egy csaj, akivel kapcsolatban lehetnék. Azóta is napi szinten beszélünk, csak nincs semmi, ami az extrába tartozik. Szimplán barátok vagyunk. Nálunk működött. Hogy nálatok működik-e a jövőben vagy valamelyikőtök elkezd többet érezni, ez csak rajtatok múlik. Ezért mondom, hogy akár több is lehet és akár nem is.
2017. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ja és 22/f vagyok.
2017. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

16 évesen neked még kapcsolatban sem kéne szexelni, nem még azon kívül......

Mellesleg mi szükséged arra gyakorlatilag gyerekként,hogy más szájában lógj, meg tapiztasd magad egy olyannal, aki nem is a párod? Nagyon gázul viselkedsz.

2017. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal egyenlő azzal, hogy járunk, de nem ismerjük be.

4. válaszoló. Ugyan már, 16 éves nem 6.

2017. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most rájöttem, hogy én is csak barátkozni szeretnék.
2017. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Akkor sem kell ribantsznak lenni.
2017. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat.
2017. dec. 6. 20:05
 9/11 A kérdező kommentje:
#4: miert lennek gaz? Es aki 12 evesen elveszti a szizesseget csak hogy ne legyen "cink" azzal mi van? Mellesleg irtam is, hogy nem akarok meg szexelni vele. Teny, hogy idovel szivesen elvesztenem vele, mert megbizok benne. De az meg nem most lesz.
2017. dec. 6. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

"Es aki 12 evesen elveszti a szizesseget csak hogy ne legyen "cink" azzal mi van?"

Ez is gáz,de ettől még a te viselkedésed nem lesz kevésbé az.

Így belőled csak egy rossz ribi lesz, ám ha ez a célod csináld.

Lefogadom,hogy a szüleid büszkék lennének rád,ha megtudnák,hogy a kislányuk brátság extrákkal kapcsolatban van és azzal fogja magát dugatni.

2017. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!