Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés
"Röviden":Szórakozott velem,aztán meg visszautasított,hogy ő szabad akar lenni és nem akar kapcsolatot majd bocsánatot kért amiért hülyített,és beszéltünk tovább,szinte minden nap.Viszont, bár volt tervben pár közös buli és program,mégis eddig úgy álltunk hogy egy suliba járunk mégis szinte csak neten beszéltünk.Szóba jött(főleg én hoztam szóba) régebben többször is hogy bulizzunk együtt,de nem igazán lett belőle semmi,csak igazam van és kéne valami buli,de ennyi,nem változott semmi,volt hogy hívott ilyen suli által szervezett nyaralásra,de aztán azt én lemondtam stb .Elég rosszul érzem már magam e miatt,hogy nem alakul semmi,még csak nem is kavartunk pedig egy ideje azért már ismerjük egymást. A haverok is mindig mondták hogy hagyjam,és vissza se írjak neki ha keres.Egy ideig megfogadtam,és nem írtam vissza,de úgy is keresett, és nem akartam szemét lenni vele.Pár napja rám írt, hogy kéne találkoznunk,de bár örültem neki,nem tudom hogy most tulajdonképpen mit akar....

2018. jún. 25. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Találkozz vele. Egy próbát megér.

Szerintem hiba volt lemondani azt a nyaralást.

2018. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haver csak a pénzedet és a lelkedet akarja
2018. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem élvezi hogy valakinek bejön és nem akar többet barátnál.Jót tesz az egójának hogy bármit tehet te ott vagy neki és bejön neked.
2018. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!