Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon én szúrtam el vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlaki02 kérdése:

Vajon én szúrtam el vagy egyszerűen már nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja megismertem egy srácot egy buliban. Bekövettük egymást snapchaten és elkezdtünk beszélni(ő írt rám). Pár napra rá teljesen véletlenül mindketten ott voltunk egy kávézóban, és kihívott,hogy találkozzunk. Én kimentem. Ekkor nem történt semmi,csak beszélgettünk. Utána még elég sokszor találkoztunk(megbeszélt találkozók voltak,randik)-csók is volt. Nagyon úgy tűnt,hogy érdeklődik a srác irántam, én nem tudtam,hogy mit kezdjek vele,hogy mit szeretnék tőle mindaddig,amíg egyszer azt írta nekem,hogy hiányzom. Én erre valami olyasmit válaszoltam,hogy ezt csak az alkohol miatt írja(tudtam,hogy buliban van és iszik), erre ő nem írt vissza semmit. Én ekkor nagyon elkezdtem gondolkodni,hogy talán nekem bejön a srác. Barátnőm tanácsára pár napra rá írtam neki,hogy bocsánat,hogy bunkó voltam múltkor,nem volt szándékos. Ezután megint elkezdtünk beszélgetni,találkozgatni. Ekkor már egyre jobban éreztem,hogy tényleg tetszik, és talán nem csak tetszik... Ezután ismét egy kis találkozásszünet következett(beszélni beszéltünk) miattam,nem értem rá a találkozásokra,vagyis igazából nem akartam ráérni. Ezt meg is jegyezte,hogy lahangoló vagyok,aztán megbeszéltük,hogy nem baj,mert jön egy nagyobb buli a környékünkön,ahova megyünk mindketten,és akkor ott találkozunk. Nem talákoztunk.. És hibásnak érzem magam,mert sajnos csókolóztam abban a buliban egy másik sráccal,és attól tartok ő ezt látta. Ez a buli egy hete volt és azóta nem beszéltünk vagy csak nagyon keveset..

Mivel sportoló 2 nap múlva elutazik külföldre és nem lehet tudni,hogy mikor jön haza.. Azt beszéltük,hogy amielőtt elmegy találkozunk,de nagyon furcsán írt és én úgy éreztem,hogy nem akarja,ezért úgy döntöttem én nem mondom tovább,hogy találkozzunk. És ő sem mondta.. Tehát nem találkoztunk,és már nem is fogunk.

Nem tudom,hogy mi történt vele,de tényleg úgy tűnt,hogy szeretne valamit tőlem. Mostmár nem tudom.. Tegnap kirakott egy instagram sztorit,egy verset,amivel úgy éreztem rám céloz:egy szomorú hangvételű vers volt,ami a remény elvesztéséről szólt,igazából egy szerelmes vers volt. Nem tudom,hogy mi a baj.. De én szerelmes vagyok belé! És erre csak pár napja jöttem rá. Nagyon nehéz ez így, tudom butaság,de 2 napja folyamatosan sírok,nem alszok éjjelente és étvágyam sincs..

Szerintetek meg kellene kérdezzem tőle,hogy haragszik-e rám? Batátaimmal nem szeretnék erről beszélni.

(*Pár hete írta,hogy szeretne úgy találkozni velem,hogy beszélgessünk és csak kettesben legyünk,de aztán nem jött ez össze)

Szeretném,ha beszélnénk újból..Hiányzik..



2019. aug. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd le pont ugyanezt neki. Biztos értékelni fogja. Hozzáteheted még, hogy megijedtél az érzéseidtől, amit iránta érzel..

Szurkolok, hogy összejöjjön:))

2019. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ettől félek kicsit,de köszönöm a választ!
2019. aug. 2. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de ha egy masik sraccal kavartal kozben egy bulin akkor megis mire szamitasz?:)
2019. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!