Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A segítségetekre lenne szükség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítségetekre lenne szükségem egy lánnyal kapcsolatban. Egyszerűen minden ok nélkül azt mondta hogy találkozni sem akar sem beszélni (sem járni). Szerintetek mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán el kéne hinned neki. Szerelmes voltál belé, írtatok? Milyen előzmények voltak? Korotok?

Rengeteg információt kihagytál, így a válaszolók csak a sötétben tapogatóznak.

Lehet az agyára mentél.

2016. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen jártunk egyszer,de most igazából csak barátként voltunk eggyüt.És igen még mindíg nagyon szeretem.Igazából azt sem tudom hogy miért nem akar találkozni meg beszélni mert semmi nem történt meg nem is mond semit.
2016. aug. 25. 21:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok a lány meg fiatalabb jóval. 15 éves
2016. aug. 25. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, és többet ne legyél barát nővel ilyen csak 40+ év felett létezik.
2016. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem de egyszerűen ne birom nélküle, már mindenhogy próbáltam elfelejteni de egyszerűen nem megy
2016. aug. 25. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd idővel sikerül, ha valóban szeretted, nem csak birtokolni akartad, akkor számít az is, hogy ő mit akar, még akkor is ha épp nem tudja....de ez már nem csak a te bajod, komolyan szerinted megérdemelné a törődésed egy olyan lány aki nem látja, mennyire szereted? Kétlem. Lépj tovább!
2016. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát ez van sajna. Köszi szépen azért.
2016. aug. 27. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Lerázással szakított veled a lány. Most jön a neheze lépj tovább.
2022. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!