Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogyan képezletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan képezletek el egy ismerkedést?

Figyelt kérdés

Lányok, ti mit szeretnétek, hogy képzelitek el, ha egy idegen srác akit nem ismertek buszon odamegy hozzátok beszélgetni, mert bejöttök neki. Hogyan képzelitek el, vagy minek örülnétek, hogyan kezdene bele vagy miről beszélgessetek.

Hogy lehet elérni szerintetek, hogy megtudja, higy bejön egy személynek, még beszélgetés előtt, szeretitek az ilyet? Pl. Szemezés vagy hasonló.

Véleményeteket, gondolataitokat szeretném kikérni.

Tudom szánalmas kérdés, de kíváncsi vagyok rá férfi szemmel, mit is, hogyan képzeltek.

Válaszotokat előre is köszönöm, pusszancs!



2019. aug. 4. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, leülhetek?" innen akármi lehet :)
2019. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Miért jön be? Mert szép? Mert láttál nála valamit, ami közös érdeklődést sejtet? Amíg ez nem tudod, addig soha ne menj oda senkihez.

Én nem szeretem az ilyen ismerkedést, mert miután köszönünk egymásnak nem tudja folytatni, csak nézz rám tágra nyílt szemekkel. Hát minek szólít le, ha ő se tudja, hogy mit mondjon?

Én ha egyedül utazok, legtöbbször olvasok, ilyenkor eleve nem vagyok annyira nyitott az ismerkedésre (szemezni se igen tudok), de ilyenkor egy megszólítást úgy tudok elképzelni, hogy a könyvről legyen szó. "Szia, tartasz már ott, hogy Clary és Jace újra találkoznak?", "Kedvenc Poirot történet. Hol tartasz?". Ha nem olvasok, akkor is kéne valami közös kiindulás, nem az, hogy "Szia, hogy hívnak?", "Szia, hol szállsz le?".

Amúgy nyugi, nem szánalmas a kérdés.


18/L

2019. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Épp arra vagyok kíváncsi kinek mi a véleménye. Hisz minden ember más, csak gondoltam rákérdezek.

Jöhetnek még a saját tapasztalat stb.kíváncsi vagyok, ki mit gondol. :D

2019. aug. 4. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először szemezned kellene vele... ha veszi a lapot és neki is bejössz, akkor utána gondolom jelezni fogja, hogy nyugodtan mehetsz oda hozzá. Addig próbáld meg kitalálni valamilyen beszélgetést
2019. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha odaülsz mellé, akkor mosolyogj rá :)
2019. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!