Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen vagy hasonló? És ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kavartam egy sráccal kb 2 hónapig.De a srácnak van barátnője.Szakítani akart vele,de amikor a lány meglátta az uzeneteket. Inkább a barátnőjét választotta,engem lekoptatott üzenetbe(még egy telefon hívast se ertem neki)azt mondta csak fellángolás voltam neki stb. Ez egy pár napja történt,és most nagyon rosszul érzem magam mert már beleszerettem.A legjobb baratnőm pár nap mulva jön haza külföldről és akkor beszélünk,most még csak a srác legjobb barátjával beszéltem aki nekem adott igazat.Mit tegyek?Hogyan legyek túl ezen?

2019. aug. 8. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose voltam a 'kavarjunk egy olyannal aki kapcsolatban van' híve, de próbálok segíteni.

Szerintem hagyd a srácot (akivel kavartál), ugyanis ha már egyszer döntött, akkor már kezd kicsit reménytelen lenni a dolog. Tekints erre a dologra úgy, mintha egy viszonzatlan szerelem lenne, zárd ki őt az életedből, bármennyire is szar lesz.

Írtad, hogy jön a barátnőd, na vele menj el bulizni, plázázni, vagy csináljátok olyat, ami közben nem gondolsz a csávóra

2019. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felejtős arc lehet a srác. Először a barátnőjét verte át jó vaskosan, mikor veled volt, utána meg téged kezelt úgy, mintha a s*ggéből rángatott volna elő. Mibe is vagy szerelmes? Ebbe a csupa szívbe, kedvességbe, ebbe a gáláns úriemberbe?
2019. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!