Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz, hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy csak olyan tud szeretni aki szereti onmagát is?

Figyelt kérdés

Egyszer azt hallottam hogy csak azt tudod adni/abból tudsz adni másnak amid van, ha szereted magad, akkor szeretetet is tudsz adni, de ha saját magadat nem szereted vagy nem értékeled akkor hiába szeretsz mást.


Ezt nem teljesen értem



#szeretet #elfogadás #Szeretetet adni
2019. aug. 10. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem hiszek ebben. Én nem igazán szeretem a testem a túlsúlyom miatt (nem részletezem), mégis volt olyan srác, akit nagyon tudtam volna szeretni, és hű lenni hozzá. De nem engem választott:))) de mindegy, ez más sztori. Szóval ez szerintem hülyeség
2019. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés... lehet van benne valami..
2019. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki magát nem szereti, az mást tud szeretni, csakhogy - és itt a lényeg - nem tud úgy szeretni, hogy azzal a partner elégedett is legyen. Nem tud jól szeretni.
2019. okt. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bonyolult kérdés. A kérdező állítása alapvető igazságot tartalmaz. Ugyanis: aki NEM szereti magát, az nem képes önzetlenül MÁST szeretni. A szeretetet nem "vékával" mérik. Aki Önmagát nem szereti, az önmagát csapja be!
2020. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!